banner851

banner955

DÜZCE ŞAMPİYONLUĞU KUTLUYOR

Düzcespor’un 37. Haftada deplasmanda Yomraspor’u 2-1 yenerek ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu garanti etmesinin ardından yüzlerce taraftar sevinç kutlamasında bulundu. Düzcespor- Yomraspor maçının bitiş düdüğünün çalınmasının ardından İstanbul Caddesi’ne çıkan taraftarlar kımızı laciverti bayrak, flamalarıyla ve yaktıkları şampiyonluk meşalesiyle slogonlar eşliğinde Anıt Parka yürüdü. Düzcespor’un şampiyonluk kutlamalarına yaşlı, genç ve ailelerinde katılımıyla renkli görüntüler oluştu.

Düzce 01.05.2022, 18:01 01.05.2022, 18:15
5646

Düzcespor’un 37. haftada Of Şehir Stadı'nda oynadığı maçta rakibi Yomraspor’u 2-1 yenip puanını 75 yaprak ligin bitimine bir hafta kala3. Lig 2. Grup'ta şampiyonluğu garanti etti.

Maçın bitiş düdüğünün çalmasıyla Düzceli taraftarı adeta yollara döktü.

Düzce’de şehir kırmızı laciverte büründü.

Yüzlerce taraftar maçın bitiminin hemen ardından bayrak ve flamlarla İstanbul Caddesi’ne akın ederek şampiyonluk için sevinç gösterilerinde bulundu.

Şampiyonluk kutlamasına katılan yüzlerce taraftar şampiyonluk sloganlarıyla Anıt Park’a yürüdü.

Anıtpark’ta her yaştan taraftarın ve ailelerini yer aldığı kutlamalar saatlerce sürdürdü. 

7'den 77'ye tüm Düzceliler 21 yıl sonra gelen 2. Lig'e olan hasretini hep birlikte tezahüratlarda bulunarak dindirdi.

Düzcespor’un şampiyonluğu kucaklamasının ardından Düzcespor Store’ye  akın eden taraftarlar, kımızı lacivertli bayrak, flama ve şapka alabilmek için sıraya girdi. 

HABER/FOTO: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (3)
Dursun Eroğlu 8 ay önce
Başarılar Dilerim
Görgüsüzlük 8 ay önce
Gürültü, sis bombası gibi şeyler, bitmeyen KORNALAR… gürültü, gürültü ve bomboş gürültü. Trafiği felç etmeler, arabalardan sarkanlar, nara atanlar.. ya arkadaş hayırlı olsun şampiyonluk manpiyonlukta ŞAKLABANLIĞIN, aşırılığın ve ana arterleri görgüsüzce alıkoyma ve gürültü ve çevre kirliliğine boyma HAKKININI KİM VERİYOR SİZLERE.? Medenice SEVİNMEYİ NE ZAMAN ÖĞRENECEKSİNİZ.!? Trafik, emniyet nerede.?
Gökhan Serdar 8 ay önce
Düzceyi mutlu eden başkan taraftar ve futbolculara teşekkür ederim. 22 yıl aradan sonra Şampiyon Düzcespor :)
Yeni Sayımız