banner851

banner614

DÜZCE’DE DURUM VAHİM...

banner619

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de hızla yayılan Koronavirüs salgınına karşı, yetkililerin “Zorunlu Olmadıkça Dışarıya Çıkmayın” uyarılarını dikkate almayan Düzceli vatandaşlar, bugün yine kendilerini sokağa attı. Bankaların önünde metrelerce kuyruk oluşturan vatandaşların, sosyal mesafe kuralına da uymadıkları görüldü.

banner846
Düzce 15.04.2020, 16:15
6975
DÜZCE’DE DURUM VAHİM...
banner844

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Korona Virüs (Covid – 19) Salgını kâbusu sürüyor. Hastalık nedeniyle dünya genelinde binlerce kişi hayatını kaybederken, Türkiye’de de yetkililer salgının önüne geçmek için vatandaşların zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamaları ve sosyal mesafe kurallarına uyulmasına yönelik uyarılarını sürdürüyor.

Ancak Düzce’de vatandaşların yapılan tüm uyarıları dikkate almadıkları görülüyor. Bugün yine kendilerini sokağa atan vatandaşlar, banka önlerinde ve PTT önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Polis ekipleri ekip otosundan yaptığı anonslarla, vatandaşları evden çıkmamaları konusunda uyarırken, banka kuyruklarında bekleyen vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymadıkları görülüyor.

Sokağa çıkan vatandaşların büyük bir kısmının İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkmaları yasaklanan, risk altında ki 65 yaş ve üstü olması durumun ciddiyetini gözler önüne seriyor.

Yorumlar (16)
Dzclgnc 1 yıl önce
Düzceliye birşey olmaz
Hulusi 1 yıl önce
Len virüsten korktugunuz kadar allah tan korksaydiniz suan boyle evlerde pineklemek zorunda kalmazdiniz isteyen cikar gezer size ne size gore evde kalanlar kültürlü sokağa çıkanlar cahil ..hadi ordan
Hasan 1 yıl önce
Hiç şaşırtıcı değil.Nato kafa nato mermer.
Murat 1 yıl önce
Bırakın ölsünler bu cahil toplumdan kurtuluruz belki
şehremini 1 yıl önce
Bu şehirde kusursuz bir cehalet var.Depremden önce ne güzel şirin bir ilçeydik!
No 1 yıl önce
Geçen kahraman şehir ilan edilmiştik be oldu.
Fatih 1 yıl önce
Sadece merakımdan soruyorum bu haber mi doğru yoksa bir önceki haber mi? İkisinden biri yanlış ..
Ersin 1 yıl önce
Emniyet giriş çıkışları kapatacak kardeşim.benim de bankada isim var bir ay ödeme yapmayacağım.icraya vereceklerse versinler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu