banner851

banner614

DÜZCELİLER CAMİLERE AKIN ETTİ…

Düzce’de Kurban Bayramı Coşkusu yaşanıyor. Düzceliler, Bayram Namazı için camileri doldurdu. İl genelindeki camilerde, Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli önlemler aldı. Vatandaşlar, Bayram Namazının ardından, etkisini sürdüren salgın nedeniyle uzaktan bayramlaşmak zorunda kaldı.

Düzce 20.07.2021, 10:48 20.07.2021, 16:39
190

Kurban Bayramı geçen yıl olduğu gibi, bu yılda Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgının gölgesinde kutlanıyor. Bayram namazı için çocukları ile birlikte camilere akın eden Düzceliler, sosyal mesafe kurallarına göre namaz kıldılar.

Sabahın erken saatlerinde vatandaşlar camileri doldururken, bazı vatandaşların salgın nedeniyle seccade ve dezenfektanları ile camilere geldikleri görüldü.  

Namazın kılınması, hutbenin okunması ve duanın ardından vatandaşlar, yine Kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında uzaktan bayramlaştı.

Öte yandan Düzce Valisi Cevdet Atay, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve bazı kamu amirleri bayram namazını Cedidiye Cami'nde kıldı. Protokol üyeleri, bayram namazı sonrası sohbet ettikleri vatandaşların bayramını tebrik etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)