banner851

banner614

DÜZCE’NİN BAŞKANLARI BURSA’DA

banner619

AK Parti Genel Merkezi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı, Bursa’da gerçekleşti. Düzenlenen toplantıda Düzce teşkilatı da yer aldı.

banner846
Düzce 08.09.2019, 15:32 08.09.2019, 16:51
2216
banner844

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 6-7-8 Eylül tarihlerinde 14 İlin katılımlarıyla, Bursa'da Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge toplantısı düzenlendi.6-7-8 Eylül tarihlerinde düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın, İl-İlçe- Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte katılım sağladı.

2 gün boyunca sürecek olan toplantının ilk oturumunda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, yola ilk çıktıklarındaki heyecan ve şevkle devam ettiklerini belirtti.

“18 yaşın heyecanı ve dinamizmi ile ülkemize çok güzel şeyler yaşatacağız, 18 yıllık süre içerisinde merkezi iktidarda destanlar yazdık” diyen Özhaseki, devrim niteliğinde işler yaptıklarını vurguladı. Geçmiş iktidarlardan çok daha başarılı olduklarına değinen Özhaseki, “Ufak eksiklikler söylenerek, muhalefet edilebilir ama biz ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz. 2002’de ekonomik olarak Türkiye’de çökmüş bir ortam vardı, o günlerden başlayıp, bugün geldiğimiz noktada kişi başına düşen milli gelir dahil olmak üzere hepsi kat kat arttı. Bu faaliyetleri bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bütün AK Partili kardeşlerimiz şunu bilsinler ki, 17 yıllık işlerimizde dünyanın en büyük 17’nci ülkesi haline geldik. İtibarlı bir ülkeyiz, süper güçlerin liderleriyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan eşit şekilde mücadelesini veriyor” diye konuştu.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (4)
Sebahattin ZENGİN 2 yıl önce
Başkanlarım; DÜZCE İLE GÖLYAKA ARASINI BİRLEŞTİRİN. MELENİN ÜZERİNDEN TAŞKÖPRÜDEN GÖLYAKA MERASINDAN BİR YOL YAPIN GÖLYAKA DÜZCE YÜRÜME MESAFESİNE İNER. BUNU MİLLET İÇİN VATAN İÇİN ALLAH İÇİN YAPIN LÜTFEN...
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Belediye seçimlerini nasıl kaybettik bunu nasıl bu hale getirdik bırakın bu işleri AKP nin gemisi su almaya çoktan beri başladı beyhude çırpınışlar gemi batıyor
AKP li 2 yıl önce
Neden partıde hep aynı isim kişiler var degişmiyor senelerdir
//// 2 yıl önce
birbirlerinin bütün pis işlerinden haberleri olduğu için olabilimi acaba..