banner851

banner614

"EMNİYET MÜDÜRÜ GİTTİ, UMARIM VALİMİZ KALIR"

banner619

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile merkeze çekilen Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'e yeni görevinde başarılar dileyen İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce'de uzun süredir devam eden "uyumlu ve şeffaf" yönetimine atıfta bulunarak, "En azından Sayın Valimiz Zülkif Dağlı’nın ilimizdeki görevini devam ettirmesini umuyoruz." ifadesini kullandı.

banner846
Düzce 01.10.2019, 12:23 05.10.2019, 12:07
4254
banner844
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Resmi Gazete'de yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi'ne göre Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken, Batman İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ise Düzce İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'e yeni görevinde başarılar diledi.

Er yaptığı yazılı açıklamada, üst düzey bürokratların ülke çapında tayin ve terfisinin bürokratik gelenekler içerisinde son derece olağan vakalar olduğunu belirterek, şöyle devam etti:
"İlimizin Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin Deniz'in de bu çerçevede tayini çıkmış olup yerine Sayın Mehmet Ali Akkaplan atanmıştır . Öncelikle Sayın Akkaplan’a şimdiden hayırlı olsun diyoruz. Marifetlerin iltifata tabi olması ilkesine inanan bir partinin mensubu olarak, Emniyet Müdürümüz Sayın Hüseyin Deniz'e görev süresi boyunca göstermiş olduğu dengeli ve verimli çalışmalar için teşekkür ediyor, özellikle ilimiz başta olmak üzere ülkemizin kanayan yarası olan madde bağımlılığı ve ilintili suçlarla alakalı göstermiş olduğu duyarlı calışmalar sebebi ile tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Gönül isterdi ki sizin gibi başarılı bir emniyet bürokratı ile Düzce'de daha uzun süre çalışabilelim. Ama yeni görevinizin de size hayırlı olmasını dilemek ve başarılar temenni etmek de bize düşen sorumluluk olarak görülmektedir."

İYİ Parti İl Başkanı Er, açıklamasının sonunda bir de temennide bulundu. Er, "Tüm illerde olduğu gibi Düzce'nin de üst düzey bürokraside yakaladığı, bundan sonra yakalayacağı uyumun hizmet üretme açısından içerdiği önemin farkındalığı çerçevesinde en azından Sayın Valimiz Zülkif Dağlı’nın ilimizdeki görevini devam ettirmesini umuyoruz. Çok uzun zamandır 'uyumlu ve şeffaf' yönetim taleplerini karşılayan tüm bürokratlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz." ifadesini kullandı.

Haber:C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (9)
Halk 2 yıl önce
gidebilir.O kadar afganlıyı suriyeliyi ıraklıyı doldurmayacakdın..Vali bey halk huzursuz dedikçe bunlar geldiler.
halk 2 yıl önce
Vali bey almayacaktın bu kadar suriyeliyi ıraklıyı afganlıyı...
halk 2 yıl önce
Halk hepsinden rahatsız.Vali bey sakin efendi ağırlığı olan bir devlet adamı ama alk rahatsız.Bunları gönderecektin.Çocuklar biz gitmeyiz Türkler bize bakar diyorlar.Evlerinde ne konuşuluyosa.
Yunus YILDIRIM 2 yıl önce
Darıası Kaynaşlı kaymakamının başına inşAllah en kısa zamanda o da gider. Hükümetin değil Devletin memuru olduğunu anlar belki
vatandaş 2 yıl önce
valla hiç bir mahsuru yok valide gidebilir hatta gitmeli.bir derk bir sıkıntı yı dile getirmek için karşısına cıkan muhtara sıkıntısını efendim bunu neden böyle yaptınız bu konudan dolayı çok mağduruz ve halk çok sıkıntılı dediğinde vali sanamı sorçaktık bunu yaparken diyebiliyosa bence düzcede durmasının hatta bu kafada birinin herhangi bir yerde valilik yapmasının bu millete bir faydası olacağını düşünmüyorum
Aziziye gençlik 2 yıl önce
sırf medyada görünmek için habere yazı göndermekle de siyaset olmaz. giden gider yerine öteki gelir. giden de gelen de devletin değerli yöneticileridir. siz siyaset üretin laf değil.
Bürokrat 2 yıl önce
Duzce de haftanın en az bir günü mesaiye gelmeyen, gelsede 11 de gelen bir milli parklar müdürü var ve bu 3-4 yıldır böyle, valimizin bundan haberi var mı acaba!!!
Düzceli 2 yıl önce
Siz istiyosanız sanırım gider.. zaten düzce hak ettiği yerde değil değişiklik iyidir düzceye fayda sağlar düzcenin yatırım ve hizmet bekleyen işleri olduğu gibi duruyor
Vatandaş 2 yıl önce
İnşAllah projeleri ile düzcenin temel sorunlarına eğilecek bir vali gelir..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın