banner851

banner955

‘FİKİRLERİNİZ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ’

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti MKYK Üyeleri Mehmet Ali Zengin ve Şevki Şar ile KYK Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerle iftar yaptı.

Düzce 19.04.2022, 14:50
750
‘FİKİRLERİNİZ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ’

AK Partililer, Avni Akyol KYK Erkek Öğrenci Yurdu’nda düzenlenen programda öğrencilerle iftar yaptı.

Programa AK Parti MKYK Üyeleri Mehmet Ali Zengin, Şevki Şar, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Keskin, ezan okunmasına yakın yurdun yemekhanesinde öğrencilere yemek dağıttı. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte öğrencilerle iftar açan AK Parti heyeti, yenilen yemeğin ardından içilen çayın eşliğinde sohbet etti.

Yurdun dört bir yanından Düzce’ye okumak için gelen öğrencilerin Ramazan ayını kutlayan İl Başkanı Keskin, “Sizlerin fikirlerini dinlemeye, görüşlerinizi almaya geldik. Siz değerli gençlerimizin düşünceleri, fikirleri bizler için çok kıymetli. Sizlerle bir arada olmanın, Ramazan ayının manevi iklimini paylaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Hepinize derslerinizde başarılar diliyorum. ” dedi.

Yorumlar (8)
Cash81 8 ay önce
Aya masa kursalar beleş olursa orayada gidersiniz
Şakacı 8 ay önce
seçim sen nelere kadirsin
Şakacı 8 ay önce
üniversite okumak için 4 yıl boyunca tonlarca para harca sonrası devlet size iş bulmak zorunda değil
ELİZ 8 ay önce
GELSİN OYLARRR...:))))
Mahalleli 8 ay önce
her işiniz reklam ya Allah için bıseyler yapın azda ..
Talebe 8 ay önce
Ogrenciler ne dedi hemserim? Onu yazsaniz.
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Seçim yaklaştı, etekler tutuştu. Koltuk pahalı artık.
Akif 8 ay önce
Yurt değil siyaset parti propaganda yeri mübarek!Yarın chp gelsin,sonra iyi parti sonra gelecek partisi sonra deva partisi.her partiye kapınız açıkmı müdüüüür?
Yeni Sayımız