banner851

banner955

GENEL BAŞKAN ÜLKÜCÜLERLE BİR ARAYA GELDİ

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Düzce Ülkü Ocakları’nı ziyaret ederek Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanı Ayhan Bülbül’den teşkilatları hakkında bilgi aldı.

Düzce 06.03.2022, 09:30 06.03.2022, 12:36
1307

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Düzce’de temaslarda bulundu. Düzce temaslarında Düzce Ülkü Ocakları’nı ziyaret eden Yıldırım, Düzce Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Bülbül ve Ülkücü gençler tarafından karşılandı.

Düzce Ülkü Ocakları ziyaretinde, İl Başkanı Ayhan Bülbül ile genel bir değerlendirme toplantısı yapan Genel Başkan Yıldırım, ardından ise Ülkücü Gençlerle bir araya geldi.

Genel Başkan Yıldırım ayrıca, Düzce Ülkü Ocakları yöneticilerinden, önümüzdeki süreçte yapılacak eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, temaslarının ardından Düzce’den ayrıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Abdurrahman Türkoğlu 7 ay önce
Koltuk ve rant...
Hangisi daralan insanlar adına hükumete ses çıkardı. Rant koltuk
YAVUZ0881 7 ay önce
Vah bu toplum ne çektiyse böyle yobazların saf insanlara enjekte ettiği zehirle bir daha ne için var olduğunu unutmasına ve canlı bir bomba yada suikastçı olması anlamında örgütleyen lağım çukurlarıdır bu gibi yapıların her zaman düşmanlarıyım ben TÜRKÜM başka bir şey ne bilirim nede söylerim hepsinin CANI cehenneme ulkucusude alperenide
Hüsamettin 7 ay önce
Yıl olmuş 2022 hala reislik asenalik yok oculuk buculuk vakit birlik olma vakti! Boş işlerle uğraşmayın artık particilik dernekciliklik sagcilik solculuk
27
parçalı az bulutlu