banner851

banner614

“HERKES İÇİN SIFIR EMİSYONLU HAREKETLİLİK”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Bisikletçiler Kulübü Başkanı Selim Cicu ve kulüp üyelerini “Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” projesi kapsamında belediye önünden Konuralp’e uğurladı.

banner846
Düzce 21.09.2020, 11:52
2262
“HERKES İÇİN SIFIR EMİSYONLU HAREKETLİLİK”
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla Düzce Bisikletçiler Kulübü tarafından düzenlenen “Herkes İçin Sıfır Emisyonlu Hareketlilik” projesine destek oldu.

Belediye önünde toplanan kulübün, bisiklet kullanımı ve hareketlilikte farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediği gezide Kulüp Başlanı Selim Cicu ve üyeleri uğurlayan Başkan Özlü, Konuralp Antik Tiyatro kazı alanına hareket edecek topluluğa teşekkür etti.

Başkan Özlü, düzenlenen etkinliğin anlamına vurgu yaparak “herkes için hareketlilik önemli. Zor günlerden geçtiğimiz pandemi sürecinde açık havada yapılacak en güzel sporlardan biri bisiklete binmek. Bu konuda farkındalık oluşturmaya çalışan değerli kulüp başkanı ve üyelerini kutluyorum. Buradan Konuralp’teki kazı alanımıza gidecek olmaları bizleri ayrıca mutlu etti, kendilerine teşekkür ediyor, iyi yolculuklar diliyorum” dedi.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (2)
duzcelı 11 ay önce
ıs guc yokkı ne yapsınlar
Düzceli 11 ay önce
Tebrikler Selim abi