banner851

banner614

HİNDİSTAN BÜYÜKELÇİSİ'NDEN VALİ'YE ZİYARET

banner619

Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti. Düzce'ye hayran kalan Büyükelçi Bhattacharyya, şehrin ortasından akan Asar Suyu Deresi'nden çok etkilendiğini ifade etti.

banner846
Düzce 09.09.2019, 13:48 09.09.2019, 14:56
1572
HİNDİSTAN BÜYÜKELÇİSİ'NDEN VALİ'YE ZİYARET
banner844

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Düzce'ye gelen Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.

Makamda gerçekleşen ziyarette, Vali Dağlı, Büyükelçi Sanjay Bhattacharyya'ya ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek hediye takdim etti. Büyükelçi Bhattacharyya da ilk defa geldiği Düzce'yi beğendiğini söyledi.Sıcak karşılama için Vali Dağlı'ya teşekkür eden Büyükelçi Bhattacharyya, şöyle konuştu:


"Burada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Şehriniz çok güzel. İlk defa buraya geliyorum. Bir yıl boyunca Ankara'da yaşadım, İstanbul'a seyahat ettiğimiz zamanlarda buradan geçiyorduk ama bu benim için güzel bir ziyaret oldu, her zaman hayal ettiğim bir şeydi. Şehirdeki güzel mimariyi keşfetmiş oldum. Şehrin ortasından akan nehri de gördüm. 15 Yaş Altı Hindistan Milli Takımı burada eğitim ve kamp yapıyor, burayı tanımaya çalışıyor. Ben de futboldan çok hoşlanırım. Gençken de futbol oynadım, gençlerin de bu alanda kendilerini geliştirmelerini istiyorum. Futbolda Hindistan'daki takımlarımız çok iyi değil ama Türkiye'deki takımlar süper. Bu sebeple de umuyorum ki takımlarımız burada tecrübe kazanıp ülkeye geri döner."
Sıcak karşılama için teşekkür eden Büyükelçisi Bhattacharyya'ya Vali Dağlı, "Biz teşekkür ederiz tekrar hoş geldiniz." dedi.

HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (16)
Etkilenme 2 yıl önce
Büyük elçi ülkesindeki dört ayaklı ve dokunulmazlığı olan öküzler ile Düzce yaşayan ve yollarda sokaklarda trafikte kural nizam nedir bilmeyen iki ayaklı öküzler arasında bir bağ olduğunu gördü ve hissetti. Etkilendiği budur.
vatandaş. 2 yıl önce
Ne diyecekti ziyaret için gelen adam. "Şehriniz bir halta benzemiyor" diyecek değildi ya...Şehir görmemiş demekki adam...
üzeyir veli 2 yıl önce
Son dönemde Keşmirde yaptıkları zulmü örtbas etmek için mi geldi acaba?BU MİLLET ZALİMLERİ AFFETMEZ VE DE SEVMEZ.
Adiga81 2 yıl önce
Asar deresinden ben de çok etkileniyorum. Önüne gelen çöp atıyor. Gençleri görüyorum köprülerden geçerken ellerindeki çöp, pet şise soda şisesi vs. ne varsa dereye fırlatıyorlar. Gerçekten çok etkileyici.
Aa 2 yıl önce
Üniversite hastane yoluna her yıl güller dikiliyor. Bunları da her yıl inekler afiyetle yiyor. Büyükelçi buna hayran kalmıştır. Güllerle besliyoruz inekleri daha ne yapalım!
(Bursalı) AYHAN SAYGINER 2 yıl önce
Vali bey son derece erdemli ve efendidir.
(Bursalı) AYHAN SAYGINER 2 yıl önce
Asar deresi için bir ödüllü proje yarışması yapılması lazım ve devlet masraf yapmadan YAP-İŞLET-DEVRET modeli Tüm Düzce'ye uyarlanmalı.İstanbul'a köprü-yol yapmak kadar önemli.Düzce projelerle şahlandırılabilir.
Cuneyt 2 yıl önce
Bizim beyni bulaniklar hemen firsattan istifade.hemen elestirmeye baslamislar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın