banner614

HIZLI COVİD TESTİ İÇİN GİRİŞİMLER BAŞLIYOR

banner619

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları Ortak İstişare Toplantısı’nda konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’deki sanayicilerin hızlı Covid-19 test kiti beklentisini dile getirdi. Hisarcıklıoğlu talebi yerinde bularak, gerekli girişimleri yapacağını söyledi.

banner846
Düzce 13.05.2020, 11:30 14.05.2020, 11:10
2967
HIZLI COVİD TESTİ İÇİN GİRİŞİMLER BAŞLIYOR
banner844

Türkiye Odalar ve BorsalarBirliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları Ortak İstişare Toplantısı’nda oda başkanlarından illerdeki son durum hakkında bilgiler aldı.

Pandemi dolayısıyla özel sektörün kamudan beklentileri üzerine oda ve borsa başkanları ile istişarelerde bulunan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, aynı zamanda takip aşamasında olan ve ilgili bakanlıklarla görüşülen konular hakkında da bilgiler verdi. Bölge oda ve borsa başkanlarına da söz veren Hisarcıklıoğlu, gündeme getirilen talepler konusunda notlar aldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, OSB ve diğer sanayi kuruluşlarında çalışanlara yönelik olarak işverenlerin hızlı Covid-19 test kiti satın alabilmesinin sağlanması durumunda sanayicilerin daha hızlı faaliyete geçebileceklerini ifade etti. Konuyla ilgili notunu alan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, böyle bir adımın faydalı olabileceğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (2)
Esnaf 1 yıl önce
Tuncay başkan yine yolunda birşeyler çeviriyor. Kit işinede el attı
DÜZCELİ 1 yıl önce
Ense bayağı kalınlaşmış tuncay yazık düzcenin haline sizin gibilerin eline düştüğü için.
25°
parçalı az bulutlu