banner851

banner614

İGM DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

banner619

Düzce İl Genel Meclisi başarılı operasyonlarla devam eden Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla olağanüstü gündemle toplandı. Toplantıda Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve kahraman Mehmetçiklere destekler dile getirildi.

banner846
Düzce 18.10.2019, 14:06 18.10.2019, 15:42
437
banner844

Düzce Belediye Meclisi'nden sonra Düzce İl Genel Meclisi de Barış Pınarı Harekatı için olağanüstü gündemle toplandı.

İl Genel Meclis üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin sınır ötesinde gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekâtı'na tam destek vermek için bu sabah Düzce İl Özel İdaresi Meclis Salonu'ndaki yerlerini aldı. İl Genel Meclis üyelerinin yanı sıra muhtarlar ve özel idare yöneticilerinin de hazır bulunduğu oturuma AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin de katıldı.

Toplantıda, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nce başlatılan Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve kahraman Mehmetçiklere destekler dile getirildi.

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında gerçekleştirilen olağanüstü oturumda, birlik ve beraberlik mesajları verilerek, “Devletimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Mehmetçiğimizin yanındayız.” denildi.

Toplantı sonunda meclis üyeleri, Türk Bayrakları ile fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (1)
Zafer 2 yıl önce
Ne oldu yalakalıkta sınır tanımayanlar şiştinizmi? Evet asker ölebilir bu işin doğasında var bu diyebilecekmisiniz?