banner851

banner614

İKRAMLARDA BULUNDULAR

banner619

Türk Kızılay Düzce Şubesi, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis ve Pandemi Acil servis çalışanlarını ziyaret ederek moral ikramında bulundu.

banner846
Düzce 10.04.2020, 11:43
1129
İKRAMLARDA BULUNDULAR
banner844

Korona virüs salgını ile yoğun bir çaba sarf eden sağlık çalışanlarına Düzce Kızılay’dan anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis ve Pandemi Acil Servisi’nde görevli bulunan sağlık çalışanlarına moral ziyareti gerçekleştiren Kızılay Düzce Şubesi, her bir sağlık çalışanına verilmek üzere meyve tabakları hazırladı.

Kızılay ekipleri, sağlık çalışanlarının canla başla çalıştığı günlerde her zaman yanlarında olduklarını ve var güçleri ile Korona Virüs ile mücadelelerinin takdire şayan olarak karşıladıklarını bu nedenle her bir çalışana özel meyve tabağı hazırladıklarını dile getirdiler.

Moral ziyaretinde Kızılay Düzce Şube Başkanı Av. Halil Aydın’da hazır bulunarak sağlık çalışanlarına her zaman destek vermeye devam edeceklerini belirtti. 

Yorumlar (2)
dr..... 1 yıl önce
saglgı bıtırıdıler..ıdarecıler sıfır lıyakatsız..özverı ıle calısan kendı kendıne personel..bakanlıkda anladı..atamalarda sendıka cemaat krıyer olmayacak insAllah.
Doğrucu 1 yıl önce
Syn sağlık çalışanlar ne olur ihanet içindeki ensar sponsoru olan kızılayın bu tür reklam yapma çabalarına alet olmayalım bunlar ihanet içindedir
16°
parçalı bulutlu