banner851

banner614

İSTANBUL CADDESİ'NDE YOĞUNLUK YAŞANIYOR

banner619

Koronavirüs tedbirleri kapsamında giriş ve çıkışları sınırlandırılan İstanbul Caddesi, yoğunluk nedeniyle yaya geçişlerine polis tarafından kapatılmak istendi. Ancak caddeye girmek isteyen çok sayıda vatandaşla başa çıkamayan polis ekipleri, caddeyi tekrar açmak zorunda kaldı.

banner846
Düzce 16.04.2020, 15:29 16.04.2020, 15:34
6777
İSTANBUL CADDESİ'NDE YOĞUNLUK YAŞANIYOR
banner844

Düzce’de bazı vatandaşlar, tüm Dünya’da büyük bir tehdit haline gelen Yeni Tip (Covid – 19) salgınına aldırış etmiyor. Ne yetkililerin “Zorunlu olmadığı sürece sokağa çıkmayın” ne de “Sosyal mesafe kurallarına uyun”  telkinlerini dikkate alan vatandaşlar, havanın güneşli olmasını fırsat bilip bugün kendilerini yine sokağa attı.

İstanbul Caddesi üzerinde insan yoğunluğunun her geçen dakika artması üzerine, polis ekipleri caddeyi yaya girişlerine bariyerlerle kapatmak istedi. Ancak vatandaşlar işlerinin olduğu gerekçesi ile caddeye girmeye çalıştı. Bariyerlerin önünde biriken kalabalık bir an da çoğalınca, polis ekipleri caddeyi tekrar yaya geçişlerine açmak zorunda kaldı.

Güvenlik güçleri gün boyunca ekip otoları ile yaptıkları anonslarla vatandaşların zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları ve sosyal mesafenin korunması için anonslar yaptı.

Diğer taraftan Düzce’de virüsün bulaşmasını ve yayılmasını önlemek adına önem taşıyan kuralların çok fazla önemsenmemesi salgın tehdidinden kurtuluşu geciktiriyor.

Yorumlar (27)
Rahmi yildiz 1 yıl önce
Ayin 17 sinde dun ev kura taksit yatirmaya gidecektim garanti bankasindan para cekmeliydim polisler etesimi ölctükten sonra beni kenari cektiler 3.200 lora ceza keseceklerdi yasim 66 oldugundsn neyse vezayi yazdirmadim yalvardik yakardik ama hakkimda tutanak tutuldu nen asker şehit babasiyim hic bir ihtiyacimizi goremiyoruz kalici konutlarda oturuyorum inaninki zorluk cekmeye basladik sanki popiler biriymişim gibi kameralar fotoğrafcilarda patir payir cekim yapiyorlardi nerde yayinlandi bilmiyorum ama gerek varmi bunlara bilmem zaten sıkıntı icindeyiz evde
Vatandaş 1 yıl önce
Düzceliden ne soylersen soyle bi kulaktan girio dierinden çıkıo bide koronaya morana kim dinler diyip bizim hayatımızı tehlikeye sokuolar
53 1 yıl önce
Çıkartın sokaga çıkmayasagını çıkanlara yazın cezayı bu virüs illeti yayılmadan bitsin diye
Merkez 1 yıl önce
Kapatıyorsanız Dükkanlarıda kapatın o zaman böyle saçma bir uygulama yok birkere de şaşırtın dükkanlar açık insanlar bariyerlerde birikiyor sosyal mesafe yok bu mu tedbir
Sarayyeri mah no 56 tilda 1 yıl önce
Ben vatandaş olarak maske eldiven mağdurunum, 12, yıldırda abi yine bakmaktayim b maske eldiven dezenfekte
Filinta 1 yıl önce
Bu salgından böyle kurtulamayız, bir günde her evden bir kişi bir defa dışarı çıkabilecek. Muhtarlar listeyi hazırlayacak.
hamza 1 yıl önce
Filinta muhtari kim takar duzce de
Ahmet hakan 1 yıl önce
Boş adamlar gezin gezin bakalım memleketde nekadar gereksiz insan var
Düzceyi seven 1 yıl önce
Bence düzcede kesinlikle sokağa çıkma yasağı gelmeli düzceli insana anlatamazsın. Virüs başına gelmedi mi anlamaz ikinci wuhan düzce olacak böyle devam ederse.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı bulutlu