banner851

banner955

İŞTE DÜZCE'DE SON DURUM…

Düzce’de Koronavirüs Salgınında vaka sayısı hızla artmaya devam ediyor. Düzce’de son 5 günde vaka sayısına 19 kişi daha eklendi. Vaka sayısı, son yapılan testlerle 316’dan 335’e yükseldi.

Düzce 31.05.2020, 13:32 31.05.2020, 15:20
29497
banner1032

Tüm dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Covid – 19 Salgını tehdidi sürmeye devam ediyor. Türkiye genelinde vaka ve ölüm sayıları, gün geçtikçe düşme eğilimi gösterirken, Düzce’de ise yükselmeye devam ediyor.

Düzce’de son yapılan testlerle vaka sayısı 335’e yükseldi. Son eklenen vakalarla temasta bulunan yüzlerce kişi ise ev karantinası altına alındı.

Bu artışın nedenin, Düzceli Vatandaşların alınan tedbir ve kurallara yetirince aldırış etmemesinden dolayı olduğu tahmin edilirken, vaka sayısının tehlikeli boyutlara ulaşması nedeniyle vatandaşların alınan tüm tedbir ve kurallara uyması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (93)
Hasan 2 yıl önce
Heryeri gezdim turkiyede düzce liler kadar yobaz yok hiç hicmi saygı yok insanlar cahil corona mi var vuris mi var umurlarında deyil ler .izmire git düzce liler yobaz muğlaya git düzce liler yobaz antalya da öğle diyor aydında da öğle diyor lar medeniyetlik yok
Duyarlı vatandaş 2 yıl önce
DÜZCE de cahil vurdum duymaz insan çok...
Taner Bilen 2 yıl önce
Lütfen maskesiz dolaşmayalım hijyen ve mesafe kurallarına uyalım.O sıkıntıları çekmemek ve feraha kavuşmak biz bireylerin elinde.
ZekiCakaloglu 2 yıl önce
Bize olmaz diyene öküzler
Mehmet 2 yıl önce
Valilik ve belediye bu süreci iyi yönetmedi zaten vurdumduymaz olan tipik duzceli halkı dikkat etmiyo yapcak bişe yok
Mithat gezmez allah sonum 2 yıl önce
Allah sonumuzu hayır etsin
Murat 2 yıl önce
İl gibi görünen köy yerinin duyarsız insanları işte şaşırmadım. Çoğu cahil kesim, medeni duyarlı insanı çok az.
Vatandas 2 yıl önce
Bukdar cahil insan toplulugu nasil bir araya geldik hayret ediyorum biz 3 aydir evdeyiz halkimiz sagolsun hizli yayilmasi icin elinden geleni yapiyor bravo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu