banner851

banner614

KERVAN KAVŞAĞI GECE GÜNDÜZ TAKİPTE

Geçtiğimiz günlerde ilk kazmanın vurulduğu Kervan Kavşağı İyileştirme Projesi’nin kısa sürede tamamlanması amacıyla çalışmalar hızla ilerliyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün üzerinde titizlikle durduğu proje için belediye başkan yardımcıları da çalışmaları gece gündüz takip ediyor.

banner619
Düzce 02.08.2021, 15:50 03.08.2021, 11:20
4580

Düzce’nin önemli geçiş noktalarından biri olan ve trafiğin arapsaçına döndüğü Kervan Kavşağı’nda geçen hafta başlanan iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Trafik akışının hızlanması ve sürücülerin zamandan ve yakıttan tasarruf edilmesi adına başlatılan iyileştirme projesini başkan yardımcıları da yakından inceliyor.

Dönel kavşağın kaldırıldığı bölgede bordür örme işlemi yüzde 80 oranında tamamlanırken sinyalizasyon alt yapısı için çalışma başlatıldı.

KERVAN KAVŞAĞINDA GECE MESAİSİ

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, geçtiğimiz gün refüjlerdeki tabela ve elektrik direklerinin söküldüğü kavşakta incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sakin olan gece saatlerinde çalışma alanına giden Tuncer, kavşağın kısa sürede bitmesi için gece gündüz çalışma yapıldığını kaydetti.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de Kervan Kavşağı İyileştirme Projesinin son halini görmek için alanda incelemelerde bulundu. Belediye ekiplerinden bilgi alan Gösterişli, kavşağın tamamlanmasının ardından akıllı sinyalizasyon sistemi ile trafik akışının rahatlayacağını belirtti.

banner844
Yorumlar (12)
s 2 ay önce
Yandık 2 senede bu kavşak sürer artık. Düzce genelinde yıkım devam ediyor. Sadece yıkım ama biten birşeye biz denk gelemedik.
Hadi ordan yalancılar 2 ay önce
Belediyeden açıklama yapan yetkili 3 günde bitecek demişti. Ne oldu da uzadı? Yalan söylemekten utanmayanların o mevkide işi yoktur.
hüsnü 2 ay önce
yalaka habere hoşgeldiniz
buminhan 2 ay önce
oraya terminalden gelen viyadük..başkası kurtarmaz hacı..noldu hergün beddua alıyosuz viyadük olmasın diye ulaştırmanın karayollarının kapısını aşındıranlar..Allah sizin b....... versin.
Cüneyt 2 ay önce
İyileştirme projesimi?bırakın ALLAH aşkına 2 yada 3 kez kapandı açıldı çözümün orayı açarak yada kapatarak olmadı aşikar başka çözümler arasın saygıdeğer ba(ş)kan
N arar 2 ay önce
Yoncadan gelen terminale giden yolu viyadükle yükseltip alt ceza evi yolunu direk vermedikçe oradaki sorunu çözemezsiniz masrafa yazık
Assc 2 ay önce
Hiç kafası çalışan yokmuydu ilerde otogara girmek için yapılan alt geçitin viyadüğünü 500 mt daha devam ettirip kervan köprüsüyle birleştirmeyi denese ş.içi ,otoban , otogar birbirinden ayrılsa
Adige 2 ay önce
En büyük sorun olimpiyat ışıkları. Orayı tasarlayan basiretsiz beceriksiz ve o projeyi onaylayan dusuncesizler hicmi görmüyorsunuz emniyet şeridi bile yok ve hastaneye dönüş yolu üstelik. Ambulans veya itfaiye geçemiyor. Allah muhafaza bir afet olsa orasinin yüzünden ne canlar yanar. Kaç esnafı yok ettiniz kaç saatini çaldınız insanların kaç litre yakıta sebep oldunuz. Kaç ton egzoz gazı doğaya gitti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın