banner851

banner614

KIRMIZI KODLA ALARM VERİLDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Akçakoca ilçesi için kırmızı alarm verdi. Yapılan son uyarıda, yarın sabah sabah saatlerinden itibaren Akçakoca ilçesinin de içinde bulunduğu Batı Karadeniz Bölgesinin kıyı kesimlerinde etkili olacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar nedeniyle vatandaşların tedbir ve dikkatli olmaları istendi.

banner619
Düzce 31.10.2020, 22:12
7321
KIRMIZI KODLA ALARM VERİLDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi tarafından Akçakoca ilçesi için sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı geldi. Batı Karadeniz Bölgesinin kıyı kesimlerinde etkili olacak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar için vatandaşların dikkatli olmaları istendi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamada, şu ifadelere yer verildi: 
“Batı Karadeniz Bölgesinde Pazar sabahı başlaması beklenen sağanak yağışların Zonguldak, Bartın il geneli ile Düzce’nin Akçakoca İlçesinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden meydana gelebilecek sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”
Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Park midurune 12 ay önce
Akcakoca par.bahceler muduru sana sesleniyorum..Sen Cuhallidaki cinarlari niye budattirmadin.Bahce kadenin yanndaki o sahil. NEden budanmadi.