banner851

banner955

KORKMAZ’IN ACI GÜNÜ…

Geçtiğimiz hafta babasını kaybeden Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Kokrmaz, eşinin vefatıyla ikinci büyük acıyı yaşadı. Bir süredir Koronavirüs tedavisi gören Korkmaz’ın eşi 2 çocuk annesi Zeynep Korkmaz, hastalığa yenik düştü.

Düzce 07.11.2021, 18:55 08.11.2021, 18:21
7337
KORKMAZ’IN ACI GÜNÜ…

Tüm dünyaya büyük bir kâbus yaşatan Yeni Tip Koronavirüs salgınında, tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de can kayıpları artmaya devam ediyor.

Bir hafta önce babasını toprağa veren Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz, eşinin vefatıyla sarsıldı. Bir süredir Kovid-19 tedavisi gören Korkmaz’ın eşi, 2 çocuk annesi 52 yaşındaki Zeynep Korkmaz, tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Servisi’nde doktorların bütün müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Korkmaz’ın cenazesinin yarın evinden alınarak, Körpeşler Mahallesinde ki Mevlana Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, Akınlar Mahalle Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.  

Öncü Medya Ailesi olarak, merhume Zeynep Korkmaz’a Allah’tan rahmet, başta İbrahim Korkmaz ile kederli ailesi olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Fevzi Sağlam 1 yıl önce
Rabbim rahmetiye merhametiyle muamele eylesin.Mekanı cennet olsun.İbrahim kardeşe ve Ailesine ve yakınlarına sabırlar versin.
Yeni Sayımız