banner851

banner614

KURBAN BAYRAMI’NA YETİŞECEK

banner619

Düzce'nin Yığılca ilçesinde, Yedigöller grup yolunda çalışmalara başlandı. Bekirler sapağından başlayan asfalt çalışmalarının şehir merkezine kadar devam edeceği öğrenildi.

banner846
Düzce 02.07.2019, 16:09 03.07.2019, 16:51
2007
banner844

Yığılca’da Yedigöller grup yolunda asfalt çalışmalarına başlandı. Hebeler sapağı ile Kemer sapağına kadar olan bölümde yer alan Hoşafoğlu grup suyunun ihalesinin tamamlandığı ve grup suyu hattının değiştirilmesinin ardından Bekirler sapağından başlayan asfalt çalışmalarının şehir merkezine kadar devam edeceği öğrenildi.İl ve İlçe Özel İdare Ekipleri'nce başlatılan hummalı çalışma ile Kurban Bayramı'na kadar yolun tamamlanması hedefleniyor.Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, “Geçen hafta ihalesini yapmış olduğumuz Hoşafoğlu grup suyumuz var. Bu bağlamda Hacıyeri sapağından Hebeler sapağına kadar çalışmalarımızı durduracağız. Hebeler sapağından hastane mevkisine kadar olan kısımda çalışmalarımız devam edecek. İhaleyi alan firma ile görüştük. Firma işi hızlı bir şekilde tamamlayacak. Zaman kaybetmeden biz de o bölgede asfaltlama çalışması yapacağız" diye konuştu.

 

Yorumlar (7)
absot 2 yıl önce
Bu özel idare neyin peşinde duyduğumuza göre bir köyde yol kayması bahanesiyle aynı köyden bolu özel idaresinde görevli Düzcelinin tarlası iş makinasıyla sürülmüş gibi anlatıldığına göre o kişinin tarlası resmen kurtarılmış öte yandan diğer hiç kimsesi olmayanın tarlasına el bile sürülmemiş. En az 20 bin lira kişiye özel. Bu gidişle zor yetişir bu işler zira kişiye özel çalışmalar var gibi.
Haluk 2 yıl önce
Karakaştan sonrası ne olacak yedigöllere kadar.
GEREKLİ OLANI YAPIN 2 yıl önce
7 GÖLLER BOLUNUN DEĞİL Mİ, BİZE BİR GETİRİSİ VAR MI, NEDEN BİZ YOLLARINI YAPIYORUZ DA BOLU KAYMAĞINI YİYOR.
e 2 yıl önce
Merkez ve kalici konutlar baglanti yolu ve yine kalici konutlar afad arkasi yol boyu hali icler acisi yagmur yagsa cocuk duser bogulur o cukurlarda vatandas vergisini kat ve kat veriyor ne zaman yapilicak acaba yaziklar olsun..
Yığılca 2 yıl önce
Akparti hizmet getiriyor reklam sahnesi MHP
düzceli 2 yıl önce
şu d100 karayolu melen parka gidiş yolunuda bitirsinler artık kaç ay oldu.
Musa 2 yıl önce
Hangi bayrama
16°
kapalı