banner851

banner955

KUSURSUZ KAFE ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ…

MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nursen Yanmaz, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle, Düzce Belediyesi iştiraki Beltur’a bağlı bulunan ve özel gereksinimli bireylerin istihdam edildiği Kusursuz Kafe çalışanları ile bir araya geldi. Özel gereksinimli bireylere isimlerinin yazılı olduğu kupalar hediye eden Yanmaz, “Özel çocuklarımızın istihdam edildiği Kusursuz Kafe’ye gelerek, onların gününü kutlamak istedik” dedi.

Düzce 25.03.2022, 17:46 26.03.2022, 18:23
661

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz, dil eğitimi almak için gittiği Ukrayna dönüşü, MHP Düzce Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Yoğun programı nedeniyle 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde bir etkinlik yapamayan Yanmaz, bugün Kusursuz Kafe’de istihdam edilen özel gereksinimli bireylere bir sürpriz hazırladı.

Özel Gereksinimli bireylerin istihdam edildiği Kusursuz Kafe’ye gelen Yanmaz, çalışanlara kendi isimlerinin yazılı bulunduğu kupaları hediye etti. Programda özel gereksinimli bireylerle yakından ilgilenen Yanmaz’la  fotoğraf çektiren down sendromlu bir bireyin bozkurt işareti yapması dikkatlerden kaçmadı.

Program ile ilgili Öncü Haber Mikrofonuna değerlendirmelerde bulunan Yanmaz, “Geçtiğimiz 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günüydü. Bizde bugün özel çocuklarımızın istihdam edildiği Kusursuz Kafe’ye gelerek, onların gününü kutlamak istedik. Bizde MHP Aile, Kadın ve Engellilerden sorumlu kadrosu olarak, yavrularımızı küçük hediyelerle ziyaret ettik. Ben, böyle güzel bir kadro kurduğu için Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey ve Kadınlardan sorumlu Pelin Yanık hanımefendiye teşekkür ediyorum, bize verdiği değerden ötürü. Ben Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildim. Bana bu görev verildi, ben de layıkıyla yapmaya çalışacağım” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
19
açık