banner851

banner614

MASKE ALARAK DESTEK OLDU

banner619

Öncü TV’nin gündem belirleyen Kitabın Ortasından programına konuk olacak olan ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Ankara’da bir araya gelen Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, program çekimlerinin ardından Düzcespor maskesi satın alarak tüm Düzceliler’e takımına destek verme çağrısı yaptı.

banner846
Düzce 07.04.2021, 15:04 07.04.2021, 17:54
1483
banner844

Mustafa Sarıgül’ün genel başkanlığında Türk siyasetindeki yerini alan Türkiye Değişim Partisi’nin Düzce’den ziyaretçileri vardı.

Sarıgül’ün Öncü TV ekranlarına konuk olacağı Kitabın Ortasından programının çekimleri partinin genel merkezinde yapıldı.

Çekimlerin ardından Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Düzcespor CEO’su Ozan Yahşi, Sarıgül’le bir görüşme gerçekleştirerek Düzce ve Türkiye gündemiyle ilgili istişarelerde bulundu.

Bu görüşme esnasında kulübe destek olmak için satışına başlanan Düzcespor yazılı maskelerden satın alan Sarıgül, tüm Düzceliler’e de çağrıda bulundu.

Boynuna da Düzcespor atkısı takan Sarıgül, “Düzcespor’u tebrik ediyorum. Kulübe destek sağlamak için maske üretiyorlar. Düzcespor bu sene, büyük başarıların altına imza atıyor. Düzcespor’u ligde de hak ettiği yerde görmek istiyorum. Düzcespor’a destek verelim” sözleriyle tüm Düzceliler’e seslendi.

Öte yandan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu ve Düzce’de gündem belirleyen programa konuk olduğu bölümü 9 Nisan Cuma akşamı Öncü TV ve 100.2 Öncü Radyo’dan yayınlanacak. S

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Doktor 4 ay önce
Düzcespor için berbat bir PR çalışması