banner851

banner614

MEGA PROJE İÇİN İMZALAR ATILDI

banner619

Düzce’nin ve Düzceliler’in yaşam kalitesini üst noktalara taşıyan ALG Constructions tarafından 500 milyon TL’lik yatırımla şehir merkezinde yine çok konuşulacak bir proje yükselecek. Göle Ailesi’ne ait olan 50.000 m2 alan üzerine kurulacak AVM, 5 yıldızlı otel, ofis ve rezidanslardan oluşan mega projenin imzaları Cihat Algün ve Göle ailesi tarafından atıldı.

banner846
Düzce 03.09.2020, 12:02 04.09.2020, 18:25
13934
MEGA PROJE İÇİN İMZALAR ATILDI
banner844

Düzce’nin gelişimi için tüm imkanlarını Düzceliler’e sunmaya devam eden ALG Constructions, Düzce’ye değer katacak büyük yatırımlara devam ediyor.

Sadece Düzce’nin değil Türkiye’nin konuştuğu projelerin mimarı olan ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ALG Constructions, yine adından çok söz ettirecek mega bir yatırıma imza atıyor. Düzce’nin daha modern ve yaşanılabilir bir şehir olması için inşaat projelerini eşi benzeri olmayan mimari estetikle buluşturan ALG Constructions, yeni projesini kamuoyuna tanıttı. Şehir merkezinde bulunan Göle Ailesi’ne ait olan 50.000 m2’lik alanda inşa edilecek bölgenin en kapsamlı “Karma Yaşam” projesi hakkında bilgiler veren ALG Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, “Düzce’mize değer katacak olan projemiz için imzalarımızı attık.” ifadesini kullandı.

Uluslararası standartlarda ve kalitede gerçekleştirilecek mega proje için çalışmalara başlandığını ifade eden Cihat Algün, bölgenin alışveriş, yeme içme, turizm ve iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan karma yaşam projesinin Düzce’nin değerine değer katacağını ifade etti.

“Mega projemiz ödüllere layık olacak”

Gerçekleştirilen projeleri ile Düzce’ye yatırım ve istihdam sağlamaya devam edildiğini vurgulayan ALG Constructions’un Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Yarım milyar TL’lik yatırımla 3 bin kişiyi istihdam edecek ve uluslararası birçok yatırımcı firmayı Düzce’ye çekecek olan bu mega proje ödüllere layık olacak.”

Bilgilendirmenin ardından Cihat Algün ve Göle ailesi tarafından AVM, 5 yıldızlı otel, ofis ve rezidanslardan oluşan mega projenin imzaları atıldı.

Yorumlar (25)
nuri bey 2 ay önce
Göle inşaat battı. 50 60 haciz var üstlerine ne inşaatından bahsediyorsunuz ?
Göle mağduru 2 ay önce
Önce flora villalarını bitirin, 52 aile mağdur perişan ettiniz! Utanmadan şimdi bide alg ye avme yapdırıyorsunuz. Siz kendi inşaat şirketine meren yapdırmıyprsun. Çünkü siz kendiniz kendi şirketinize güveniniz yok.
Göle mağduru 8 ay önce
Göle inşaat önce villa yapma bahanesiyle para topladığı insanlara borçlarını ödesin kaç kişiyi kandırdınız paralarının üstüne yattınız onun hesabını verin çok yazık
Mertbeygiller 8 ay önce
Göle inşaat varsa bitmez o inşaat. İnsanları nasıl perişan ettiğini görüyoruz.
Ali bağlar 7 ay önce
Göle inşaat yok arkadaşlar sadece babası arsa hissedarı sizin paraları kurtarırsınız
Düzceli 11 ay önce
Konuralpe yapılsaydı daha iyi degilmiydi tarihi yerler
vatandaş 12 ay önce
hayırlı olsun cok güzel
düzceli 12 ay önce
harika bir proje,düzcenin gercek anlamda bir avm ye ihtiyacı vardı,tebrikler cihat algün tebrikler göle ailesi hayırlı olsun inş.iş yapan insanları kıskanmayalım takdir edelim..
Fatih I. 12 ay önce
Harika
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın