banner614

MEHMET KARSLIOĞU HAYATINI KAYBETTİ

banner619

Düzce bir değerini daha kaybetti. Silah ustası ve Düzce’nin sevilen ismi Mehmet Karslıoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

banner846
Düzce 04.08.2020, 09:52 04.08.2020, 09:56
6713
MEHMET KARSLIOĞU HAYATINI KAYBETTİ
banner844

Düzce’nin tanınmış silah ustası ve sevilen siması Mehmet Kasrlıoğlu, kalp krizi geçirdi. Yakınları tarafından Hastaneye kaldırılan Karslıoğlu, doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

BAŞKAN ÖZLÜ TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

Mehmet Karslıoğlu’nun ani ölümü sevenlerini yasa boğdu. Karslıoğlu’nun ölüm haberi üzerine bir mesaj yayımlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzcemizin bir değerini daha kaybettiğini teessür ile öğrenmiş bulunmaktayım. Silahlar üzerine işleme yapan duayen gravür sanatçısı Mehmet Karslıoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim. Düzcemizin başı sağ olsun” dedi.

CENAZE TÖRENİ BUGÜN DÜZENLENECEK

Silah ustası ve gravür sanatçısı Mehmet Karslıoğlu için bugün cenaze töreni düzenlenecek. Merhum Karslıoğlu’nun naaşı bugün saat 14:00’da Uzunmustafa Mahallesi Bozkurt Sitesindeki evinden alınarak, kılınacak cenaze namazının ardından saat 15:00’da Aziziye Mezarlığında sevenleri tarafından toprağa verilecek.

Öncü Medya Grubu olarak Merhum Mehmet Karslıoğlu’na Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: SAVAŞ ARI

Yorumlar (2)
E.J.Alb.Ramazan Akça 11 ay önce
Düzce’nin yetiştirdiği değerli bir gravür sanatçısı, dostum Mehmet Beyin vefatını üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet,sevenlerine ve Düzce’ye başsağlığı diliyorum
Ali veli kırklareli 11 ay önce
99 depremine kadar komşuluk yaptık gülistan hanım ablası annemin iyi arkadaşıydı çok muhterem bir ailedir tüm aileye baş sağlığı diliyorum
14°
kapalı