banner851

banner955

MİLLİ SERVET HEBA OLDU…

Düzce şehir merkezi ile Aydınpınar Köyü arasına yapılan bisiklet yolları, ihmalin ve sorumsuzluğun kurbanı oldu. Törenle açılan bisiklet yolunun, şu anki hali Düzce’de heba olan milli servet ve yatırımları gözler önüne seriyor.

Düzce 06.12.2021, 12:12 07.12.2021, 17:34
5249
MİLLİ SERVET HEBA OLDU…

 Aydınpınar Köyü ile Düzce şehir merkezinde insanların güvenle bisiklet kullanabilmeleri için İl Özel İdaresi bütçesiyle 2018 yılında yapılan bisiklet yolları, aradan geçen 3 yılda bakımsızlığın, ihmalin ve sorumsuzluğun kurbanı oldu.

Toplam 7 kilometre olarak yapılan bisiklet yolu, dubalarla ve özel bariyerlerle araç trafiğinden ayrılarak, sadece bisiklet kullanıcılarına tahsis edilmişti. Ancak aradan geçen 3 yılda ne bariyerler kaldı, ne de dubalar.

Bisiklet yolu, çamur deryasına dönerken yol üzerinde gelişi güzel araçların park ettiği, U dönüşü yapmak için geniş alan olarak kullanılmaya başladı. Bu durum ise en çok bisiklet kullananları zor durumda bırakırken, milli servetinde nasıl heba edildiğini gözler önüne serdi.

Yorumlar (15)
Z.m 13 ay önce
Özel.idare.yeni.vakıf.köyünde.taşduvaryapıyor.kazdığı.toprağı.dereye.dolduruyor.Allah.felaket.verdi.sel.oldu.deniyor.BEYİNLE.İŞYAPILMAZ.İSE...
Kent Muhtar 13 ay önce
Çamurlu şekilde asfalta çıkan traktör,kamyon ev beton mikserlerine yaptırım uygulanmalı.Avrupa şöyle böyle demek kolay.Kurala gelince istemezük.
Nurettin 13 ay önce
O kadar dar yola olurmu bisiklet yolu önce araba yolunu yap yolun genişse yaparsın bisiklet yolunu
CAN 13 ay önce
BIZIM INSANLAR HOR KULANIR NE YAPSAN YARANAMAZSIN EGTIM YOK MEDENIYET HIC YOK BI SÖZ SÖYLESEN DAYAK YERSIN YADA KURSUNLANIRSIN YADA PICAKLANIRSIN E EGTIM YOKKI
Belediye 13 ay önce
Belediye her hafta 1 saat bir ekip gönderse o yol atıl hale gelmezdi. Sorumsuz belediye ve sorumsuz vatandaşlar yüzünden.
Sanssizlik 13 ay önce
Burası sarayyeri olsaydı hergun belediye ekipleri tarafından cillop gibi yapılırdı
T.C 13 ay önce
Burasi duzce ne anlar buranin halki bisiklet yolundan halk cahil gelismemis bir toplum
VATANDAŞ 13 ay önce
YOLA TARLADAN ÇAMURLA ÇIKAN TRAKTÖR SAHİPLERİNE SÖYLEMEK LAZIM DEFALARCA GÖRDÜM BÜTÜN ÇAMURU BİSİKLET YOLUNA DÖKÜYORLAR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız