banner851

banner614

MİNİK EYMEN'E BÜYÜK SÜRPRİZ

banner619

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları, büyüyünce itfaiye eri olmak isteyen 6 yaşındaki çocuğa itfaiye aracıyla sünnet arabası sürprizi yaptı.

banner846
Düzce 08.09.2019, 22:05 10.09.2019, 15:27
2637
MİNİK EYMEN'E BÜYÜK SÜRPRİZ
banner844
Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları, büyüyünce itfaiye eri olmak isteyen 6 yaşındaki çocuğa itfaiye aracıyla sünnet arabası sürprizi yaptı.
Azmimilli Mahallesi'nde yaşayan 6 yaşındaki Eymen Öztürk'ün babası Mustafa Öztürk, çocuğunun büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini ve sünnet merasiminin yapılacağını Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman'a söyledi.Eymen'i mutlu etmek için harekete geçen Kahraman ve personeli, itfaiye aracını süsleyerek sünnet arabası yaptı. Konvoya katılan itfaiye erleri, Eymen'i itfaiye aracına bindirerek sirenlerle evine kadar eşlik etti.
İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman, gazetecilere yaptığı açıklamada, minik Eymen'in hayalini gerçekleştirmek üzere planlama yaptıklarını söyledi.Baba Mustafa Öztürk ile görüşerek itfaiye aracını süslediklerini aktaran Kahraman, şöyle konuştu:
"Bugün itfaiye aracımız Eymen için yola çıkıyor. Biz onun itfaiyeci olmak istediğini öğrendik ve babası bize ulaştı, biz de hemen harekete geçtik. Hazırladığımız araç bizim vaka aracımız, yolda bir vaka çıkarsa da Eymen'i götüreceğiz. Eymen'in bu istediği bizim için emirdir, onun gönlünü kırmak istemedik."Eymen Öztürk de büyüyünce itfaiyeci olmak istediğini dile getirdi. (Kaynak:AA)
Yorumlar (11)
Bozbey den düzceliye ceva 2 yıl önce
Sana beyin alacam bendensin
VATANDAŞ 2 yıl önce
ÇOKGÜZELBİ DAVRANIŞ
BİRKAN Mertol 2 yıl önce
Başta itfaiye Müdürü m Ali bey ve personelini bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum
VATANDAŞ 2 yıl önce
helal olsun kral haraket. buna çamur atmak isteyenler illaki çıkacaktır. boşverin onları. 1 çocuğun dünyasını hayatını değiştirdiniz. helal olsun.
helal 2 yıl önce
kral hareket...
halk 2 yıl önce
oo çok güzel olmuş...
Tebrikler 2 yıl önce
Sayın itfaiye müdürüm sizi tebrik ederim küçük kardeşimizi mutlu etmişsiniz Allahta sizi mutlu etsin inşAllah
Duzceli 2 yıl önce
Siz ne guzel insanlarsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın