banner851

banner614

O ŞOFÖR HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI

banner619

Düzce merkeze bağlı Fatih Mahallesi’nde bulunan bir sitenin güvenlik kapısından geçemeyip sıkışan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Hasta Nakil Ambulansı’nın haber ekibimize sert ve ukala tavırlar sergileyen şoförü hakkında İl Sağlık Müdürlüğü’nce inceleme başlatıldı.

banner846
Düzce 02.10.2019, 11:37 02.10.2019, 16:54
3240
banner844
 Düzce’de bir sitenin güvenlik kapısında sıkışıp kalan ambulansı gündeme taşıdığımız “Ambulans site girişinde sıkıştı” başlıklı haberimizde Öncü Medya ekibine ambulans şoföründen gelen tuhaf bir tepkiyi aktarmıştık.

30 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınladığımız haberde, Fatih Mahallesi’nde bulunan Doğakent Sitesi’nin arka girişi yerine tabelalı güvenlik kapısından geçmeye çalışan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Hasta Nakil Ambulansı şoförünün sıkışma anını görüntüleyen Öncü kameramanı ve muhabirine “Neden çekiyorsunuz, haber değeri nedir, ne var bunda?” diyerek engel olmaya çalıştığını ve bununla da yetinmeyip kurtarma çalışmaları sırasında da ukala söylemlerde bulunduğunu iletmiştik.
Bunun üzerine haber merkezimizden söz konusu görüntüleri isteyen Düzce İl Sağlık Müdürlüğü konu hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi.

Yorumlar (19)
Duzce 2 yıl önce
Bence o site müteahhiti hakkında soruşturma başlatılmalı ambulans bile geçemeyecek şekilde giriş ölçüsünü nerden almış
Ahmet 2 yıl önce
İtfaiye oraya nasıl girecek.
Musa demirci 2 yıl önce
Devlet nerde emekli varsa doldurdu gençler iş arıyor torpille şoför alırsan böyle önünü göremez sonrada ne kadar önünü göremeyen varsa devlette sonrada hizmet alamıyoruz çıkarın şunları da gencleri işe alsınlar
Halk 2 yıl önce
Sag.Mud.isinmi yok.boyle tirivıri haberlere vakit harcattiriyosun calisanlarini.oncunun hast.beye gicikliği var onu anladik
Yakup B 2 yıl önce
Habere bak koca Düzce'de başka haber yok sanki suç ambulansın değil suç o tabelayı oraya koyanların farzedin acil bir durum oldu ambulans nasıl geçicek oradan bencede bu haberin hiç bir haber değeri yok iş olsun diye haber yapmışsınız
Site sakine 2 yıl önce
Yüksekliğin 3.70 yazIyor altında üzerindedea 2.65 yazıyor.adam ne yapsın hangisine baksın inansın. Ordan ya 3.70 tabelasını indir. Yada 2.65 tabelasını indir. Bu ihmalkarlık kimin eseriyse ona söylenin. Şoförün bi suçu yok
vatandaş 2 yıl önce
ne iş yapmışsınız helal olsun valla .düzcenin en büyük sorunlarından birtanesi çözülmüş oldu sayenizde.bukadar kalitesiz ve kapasitesiz haberlşerinizle başarılarınız devamını dileriz.
Site Sakini.... 2 yıl önce
Ne oldu şimdi yani adama inceleme başlatılınca başınız göğe mi erdi.Saçma sapan haberler yapıyorsunuz.Basın özgürlüğü adı altında gerekli gereksiz herşeyi haber yapıyorsunuz.
Aa 2 yıl önce
Araç sıkıştı. İçinde acil hasta olarak anan, baban vb olsa ne düşünürsen onu düşünmeye çalış empati yoksunu!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın