banner851

banner614

OĞLUNA ŞİFA BULMAK İÇİN YOLLARDA

banner619

Pankreas iltihabı hastası oğlunun tedavisi için partisi CHP'den yardım görmediğini iddia eden kişi, sesini duyurmak için Adana'dan Edirne'ye başlattığı yürüyüşünde Düzce'ye geldi.

banner846
Düzce 18.09.2019, 09:35 18.09.2019, 17:12
2925
banner844

Pankreas iltihabı hastası oğlunun tedavisi için sesini duyurmak amacıyla Adana'dan Edirne'ye yürüyen kişi, Düzce'ye ulaştı.

"27 Ağustos'ta yürüyüşe başladı"

Adana'dan 27 Ağustos'ta yürüyüşe başlayan Ahmet Sönmezer, yaklaşık 750 kilometre yol katederek ulaştığı Bolu Dağı'nda yaptığı açıklamada, pankreasında iltihap olan oğlunun tedavisini yaptıramadığı için Adana'dan Edirne sınır kapısına yürüdüğünü söyledi.

"CHP Genel Merkezinde de ilgi gösterilmedi"

Sönmezer, CHP'li olduğunu ve bir süre partinin Adana teşkilatında çalıştığını belirterek, "İki yıl önce oğlum askerdeyken rahatsızlandı. Doktorlar, vatani görevini yaparken rahatsızlanan oğlumun tedavisinin Ankara'da yapılması gerektiğini söyledi. Adana'da CHP'nin iki milletvekili ve belediye başkanı ile muhatap oldum. Çukurova Belediyesi tarafından yardım sözü verilmesine rağmen ilgi göremedim. CHP Genel Merkezinde de ilgi gösterilmedi." dedi.

Sesini duyurmak için yollarda

Sesini duyurmak ve oğlunun tedavisinin sağlanması için daha önce Adana'dan Ankara'ya yürüdüğünü ve CHP Genel Merkezi önünde parti yetkililerinden yardım istediğini anlatan Sönmezer, şöyle konuştu:

"Aynı Kılıçdaroğlu gibi adalet yürüyüşü yaptım, bu üçüncü yürüyüşüm. Adana'da belediyelere gittim kimse oralı olmadı. CHP Genel Merkezine geldim kimse dikkate almadı. Ben de bu kez sınır kapısına kadar yürüyorum. Partiden kimse ne aradı ne sordu. Onurum kırıldı. Oğlum için yollardayım, başka amacım yok. Ben oğlumdan bahsedince hiç dayanamıyorum. 26 yaşında delikanlı çocuk. Evlat kavramı gerçekten yenir yutulur bir şey değil. Tek amacım evladımı iyileştirmek. Adana'da 4 profesör baktı. Gözden kaçan bir şey var ve Ankara'ya gönderdiler. Benim çocuğum iyileşene kadar devam edeceğim. Ben herkese açığım. Ben evladım için yürüyorum. Benim hükümetten istediğim tek şey, evladım iyileşsin, başka bir şey istemiyorum."

İki yıldır oğlunun tedavisi için ciddi manada maddiyat harcadığını dile getiren Sönmezer, çok borcu olduğunu, ameliyat için para gerektiğini ancak gücü kalmadığını ve yardım beklediğini söyledi.

Partisinden istifa ettiğini dile getiren Sönmezer, açıklamasının ardından D-100 kara yolunu takiben Sakarya'ya doğru hareket etti. (AA)

Yorumlar (12)
Düzceli81 2 yıl önce
Ulan ot kafalilar adama yardım sözü vermişler yapmamışlar işte yani burda bile adamı suçmu boluyorsunuz ya topunuzun .....
Düzceli 2 2 yıl önce
Akp yi ve erdoğanı eleştirse 2 km yürütmezler bunu ya fetö den ya başkana hakaretten içeri atarlar nedsin kılıçtaroğluna sallamayıpta reisten öğrenmiş sıkışınca cehepe demesini
vatandaş 2 yıl önce
kılıştar oğlu salık bakanımı yoksa maliye bakanımı bu dangala yardım edicek borcumu var bu adama ödemiyor bu adam devletin yetkililerinden yardım istemiyorda burda anlamsız bir eylemi kim yaptırıyor arkasındakiler yardım etsin mantıksız
Sinan 2 yıl önce
Geri zekalı adam devletten yardim talep edecegine.muhalefete gitmiş.sen o yolu çok yurursun.gitmişken sınıra.karşıya gec.bir daha gelme.
İlker 2 yıl önce
Hem yardım istiyor hem beddua ediyor yazıklar olsun
allah şifa versin.. 2 yıl önce
dayı sen önce hükümeti kim yönetiyor öğren ,, sonra hangi hastaneye gidersen git para almıyorlar, reyis öyle dedi. edirneye gitmeden önce bakırköy'de sen tedavi ol..
Duzceli 2 yıl önce
Allah yardimcin olsun kardesim..evlat olunca baska oluyo..
Serdar gürler 2 yıl önce
Ne alaka cehape reisine git o herşeyi halleder elinde sihirli değnek varya herşeyin ilacı onda cehape iktidar olsaydı bunlara gerek olmazdı acınızdan ölürdünüz şimdi bütün ihtiyaçlarınız karşılanıyor ya ayar yapıp durmayın daha çok yürürsün.
H.G. 2 yıl önce
İşinize geldiği zaman kıvırmayı çok iyi biliyorsunuz.
Milyonluk telefon faturasını yetime ödetenler hani nerde?
CHP'nin iktidar olduğu dönem mi vardı?
Şimdiki avaneler bırak iktidar olmayı, vatandaşın sorununa çözüm aramayı, aman koltuk gitmesin çabası içerisinde.
Yazık, çok yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın