banner851

banner955

RUSYA-UKRAYNA KRİZİ PETROL PİYASALARINI VURDU

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre fiyatında benzine 1 lira 61 kuruş, motorine ise 1 lira 51 kuruş zam yapıldı.

Düzce 25.02.2022, 16:53
3218
RUSYA-UKRAYNA KRİZİ PETROL PİYASALARINI VURDU

Dövizdeki artışla birlikte bir yılda iki katına çıkan akaryakıt fiyatlarını şimdi de Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle uluslararası petrol piyasalarındaki kriz vurdu.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre fiyatında benzine 1 lira 61 kuruş, motorine ise 1 lira 51 kuruş zam yapıldı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’dan (EPGİS) konuyla ilgili yapılan açıklamada , “26.02.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 1,61, motorinde 1,51 TL/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

Zamlı tarifenin geçerli olmasıyla birlikte Düzce’de benzinin litresi 16 lira 75 kuruştan, motorinin litresi ise 17 liradan satılacak.

Yorumlar (14)
Vatandaş 8 ay önce
Yazıktır günahtır.Savaşta olan Ukrayna parası bile değer kazanıyor TL karşısında.Ekonomiyi batıran Akp ye sandıkta hesabı verilmeli.20 yıldır ekonomiyi mahvettiler.Yeter artık.
AAAA 8 ay önce
AMERİKA COZUTUR SONUUCNU BİZ ÇEKERİZ, RUSYA - UKRAYNA COZUTUR SONUCUNU BİZ ÇEKERİZ YAHU BİZ SABIR TAŞIMIYIZ ALDIĞIMIZ 4200 TL ASKERİ ÜCRET ONUDA BENZİNE HARCIYORUZ ARABA OLMASA AYRI DERT SIKINTI OLSA AYRI DERT SIKINTI YAKINDA HASTALIK OLSA ARAÇLARI KAPIDAN ÇIKARTAMİCAK HALE GELİCEZ
dagman 8 ay önce
bu neyi gösterir biliyormusunuz bu ülkede artık hükümet kalmadığını gösterir
vatandaş 8 ay önce
rusya krizi vurmuş.yok ya.20 yıldır sağlam ekonomi oluşturamayan akp hükümeti ülkeyi perşan etti.bırakın bu işleri.20 yıl oldu afrikada iki kabile savaşşa tl değer kaybediyor.rusya savaşıymış.milleti aptal yerine koymayın.akp tek suçludur.ecevitin suçu neydi o zaman.
İnsan gibi yaşamak lüx ol 8 ay önce
T7 de yakıt almak isteyene yakıt kalmadı diyip gönderiyorlar. Saat 12den sonra satış yapilacakmi takipcisiyim. Fırsatçılık böyle günlerde belli oluyor.
Eski Düzceli 8 ay önce
Patlak ampulcüler hadi gözünüz aydın savaş çıktıya yaptığınız zamlara kılıf bulmakta sıkıntı çekmezsiniz.
T.C 8 ay önce
Tum bakanlar belediye baskanlari m.vekilleri milyonluk araclara biniyir once bu babayigitler vazgecsin ekonomiye tedbir alsin sonra vatandasa gelsin yok oyle ya Allah deyipte luks icinde yasamak
Düzce'li.. 8 ay önce
Öyle diyeceğinize halkını çook düşünen atanmışlar, seçilmişler sus pus otururken, zaruretten dolayı azıcık fiyat ayarlaması yapmışlar.. Bu meclisi Tarih yazacak.. 600 ünü de, ne için seçilmişlerse..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık