banner851

banner614

SAHADA 560 KİŞİ ÇALIŞIYOR

banner619

Düzce Belediyesi, sahada çalışan personellerin sayısını açıkladı. Her gün belirli çalışma programı çerçevesinde günün erken saatlerinde mesaiye başlayan 560 personel, gece geç saatlere kadar sorunların çözümü içim mesailerine devam ediyor.

banner846
Düzce 21.09.2020, 14:02
2034
SAHADA 560 KİŞİ ÇALIŞIYOR
banner844

Düzce Belediyesi, icra müdürlükleri bünyesinde sahada çalışan personel sayılarını tek tek açıkladı. Hazırlanan raporlara göre belediye sorumluluk alanında her gün görev yapan toplam 560 personel var.

Belediye toplam personel sayısı geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından bin 117 olarak açıklanmıştı. Personel çalışma sistemi hakkında hazırlanan rapor ile toplam çalışan sayısından yarısından fazlasının sahada çalışan personelden oluştuğu görüldü.

“Vatandaş Sahada Hizmet Bekliyor”

Personel raporlarını değerlendiren Başkan Özlü vatandaşların belediye hizmetlerine sahada daha fazla ihtiyacı olduğunu belirterek “belediye personelimizin her biri işini en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. Hepimizin bir amacı var, o da Düzcemiz’e Düzcelilere hizmet etmek. Bu anlayışa sahip her bir personelimize teşekkür ediyorum, birlikte çalışmaktan gurur duyuyorum. Vatandaşımızın bize sahada daha çok ihtiyacı var. Alt ve üst yapı ihtiyaçları, şehrin yapılanmasında gerek duyulan koordinasyonu sağlayarak personelimizin büyük çoğunluğunu sahada değerlendiriyoruz. Düzenli olarak takipteyiz ve personelimizin taleplerini alıyoruz. Bizim sahadaki gözümüz, kulağımız personelimizdir, her birine kolaylıklar diliyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (1)
Belediye Başkanına 11 ay önce
Nusrettin Mh.323, skk neden çıkmaz sokak oldu.Bir araba firması sahibi ve akrabaları evini açılacak yola yapmışlar.yandaki arsadan gelen geçen halk şimdi o araba firması sahibi arsayı aldığı için yol çıkmaz sokak oldu.Belediye yetkilileri uyuyor.