banner851

banner955

ŞAHİN: BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN

Türkiye'nin ihracatı, temmuzda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 98,9’luk rekor bir artışla 27 milyon 940 bin dolar oldu. Bu önemli gelişme üzerine açıklamada bulunan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, “Bu tarihi rekor artışta emeği geçen sanayicilerimiz ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.” ifadesini kullandı.

Düzce 03.09.2020, 11:26
1162
ŞAHİN: BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN
banner1032

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, TUİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü tarafından açıklanan ihracat ve ithalat rakamları dolayısıyla Düzce’nin ihracat rakamlarının artmasında emeği geçen sanayicilere teşekkür etti.

Şahin yaptığı yazılı açıklamada; “Tüm dünyanın pandemi dolayısıyla üretim ve satış noktasında yaşamış olduğu sıkıntılar kamuoyuna sıklıkla yansırken, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve sanayici temsilcilerinin anlık koordinasyonu, alınan hızlı önlemler ve destek paketleri sayesinde tüm yurtta adeta üretim seferberliği oluşmuş, sanayimizin bacaları tütmüş ve çalışanımız evine ekmek götürmeye devam etmiştir. Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü’nün verilerine göre Temmuz 2020 döneminde bir önceki yıla göre yüzde 98,9’luk rekor bir artış yaşanmış ve ihracat rakamımız 27 milyon 940 bin dolar artış göstermiştir. Bu tarihi rekor artışta emeği geçen sanayicilerimiz ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Adam 2 yıl önce
At yalanı öpeyim inananı. İktidarda sizde halkı kandırmaktan yalandan dolandan başka işiniz yok halk artık donuna kadar borçlu hazine tamtakır
15
parçalı bulutlu