banner851

banner614

“ŞEHİR İLE BİRLİKTE LOGOMUZ DA DEĞİŞİYOR”

banner619

Şehirde değişim ve dönüşüm projelerini hızlandıran Düzce Belediyesi, mevcut logosunu yenilemeye hazırlanıyor. Konu ile belediyeden yapılan açıklamada daha modern hatlara sahip, sadeleştirilmiş, şehrin kimliğini renklerini ve kültürünü yansıtacak olan yeni logo için çalışmalar titizlikle sürdürüldüğü belirtildi.

banner846
Düzce 20.04.2021, 17:31 21.04.2021, 16:35
3749
“ŞEHİR İLE BİRLİKTE LOGOMUZ DA DEĞİŞİYOR”
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin çehresini değiştirecek projelerini açıklarken kurum kültürünü de geliştirmek adına girişimlerini sürdürüyor. Bir yandan değişim ve dönüşüm projeleri devam ederken, diğer yandan da Düzce Belediyesinin görsel ve kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalar titizlikle yürütülüyor. Saygın ve köklü bir kuruluş olan Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye hazırlanıyor.

Bilinen tarihi milattan önce 1390 yıllarına kadar uzanan şehrimizde, kültürümüzü yansıtacak, modern hatlara sahip ve Düzce halkının da gücünü simgeleyecek olan yeni logo için çalışmalar devam ediyor. Düzce halkının da talepleri doğrultusunda modernize edilecek logo için üç ayrı firma hazırlıklarını sürdürüyor.

TİTİZ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR

Başkan Özlü, Düzce Belediyesi olarak marka değeriyle ilgili de stratejik çalışmalar yapıldığını, görsel ve kurumsal kimlik kılavuzu hazırlıklarının devam ettiğini söyleyerek; “Düzcelilerin ve çalışma arkadaşlarımızın desteği ile şehrimizde başarılı işler yürütüyoruz. Bu projeleri yürütürken Belediyemizin görsel ve kurumsal kimliğine ilişkin çalışmaları titizlikle sürdürüyoruz.

Bu doğrultuda belediyemizin mevcut logosunu değiştirmeye karar verdik. Uzun süren titiz çalışmalarımızın sonuna yaklaştık. Yeni logomuz için 3 ayrı firma ile tasarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Logomuz ile birlikte projelerimizde lider, iyimser, dayanışma içinde olan ve değer yaratan bir belediye olma algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Düzce Belediyesinin yeni logosunun seçilerek Ramazan Bayramı’nın ardından tanıtılması hedefleniyor.

Yorumlar (33)
Düzceli.. 4 ay önce
Düzcenin Parkları vardı, Başkan yıkarken, bizde zannettik ki, Daha güzel projeleri var.. TOKİ yapıyor, güya Mayısta açılacaktı, herhal seneye mayıs olur..
Düzceli.. 4 ay önce
Muhteşem bir proje, bu kadar yıkım sonrası bir proje bekliyorduk.. Eski parti yöneticileri, başkanlar göreve başladı ya, fark yaratıyorlar.. Her ne kadar onların Sayın Özlünün tercihi olduğuna kimse inanmasada..
DÜZCELİ 4 ay önce
tek derdimiz LOGO valla bravo BAŞKAN başka yapacağın iş kalmadı
Ali kamil 4 ay önce
Bi ot festivaliniz var tice diye adlandırılan. İsim pagan romadami bizanstami bilmemne putu imiş.
Logo meselesi de ona benzeyip umarım pagan roma bizans izleri taşımaz. İllaki tarihe atıf yapilacaksa Selçuklu Osmanlı Türk İslam izleri taşıyan bir logo olsun.
Üstat 4 ay önce
Herşey bitti logo kakdı heee
Elvis 4 ay önce
Nesi var Logo nun Şehri her başkan zevkine göre idare etmesin bazı projeleri yaparken halkın da görüşünü alın lütfen, Peki daha seçilecek başkan da farklı bir Logo isterse
Duzceli 4 ay önce
Başarılı çalışma yeni logo değişen Düzceye gereken bir şeydi çok güzel ne belediyeler var yüksek maaş giderleri altında ezilmiş hizmet olarak sadece maaş ödemeye çalışani var sayın özlü yerinde kararları ile hizmeti vatandaşa çevirmiş biridir bu net
hamidiyeli 4 ay önce
BAKANKEN NE YAPTINKİ BAKAN NEDEMEK ŞİMDİ KİBİRDEN BAŞKA BİRSEY DEĞİL
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın