banner851

banner614

SIRADA TÜRKİYE FİNALİ VAR!

banner619

Kız ve Erkek öğrencilere yönelik düzenlenen Hafızlık Bölge Yarışmaları’na katılarak bölge birincisi olan Düzceli Yasir Akbulut ile Âmine Büyük şimdi Türkiye Finali’nde Düzce’yi temsil etmeye hazırlanıyor.

banner846
Düzce 09.10.2019, 12:47 09.10.2019, 16:01
826
banner844
Düzce’de hafızlık eğitimi alan öğrenciler başarıdan başarıya koşuyor. Kız ve Erkek Hafızlık Bölge Yarışmaları’nda Düzceli hafızlar, birinci gelerek gururumuz oldu.
Erkek Öğrenciler Arası Hafızlık Bölge Yarışması’nda Hafız Hasan Erkek Kur’an Kursu öğrencisi Yasir Akbulut ve Kız Öğrenciler Arası Hafızlık Bölge Yarışması’nda 15 Temmuz Şehitleri Kur’an Kursu öğrencisi Âmine Büyük bölge birincisi olma başarısı göstererek, Türkiye Hafızlık Finallerine katılmaya hak kazandı.
"Erkek Öğrenciler Arası Hafızlık Yarışması Türkiye Finali" 26 Ekim 2019 Cumartesi günü Kayseri’de, "Kız Öğrenciler Arası Hafızlık Yarışması Türkiye Finali" ise 3 Kasım 2019 Cumartesi günü Sakarya’da gerçekleştirilecek.

 
Yorumlar (4)
vatandaş 2 yıl önce
bu nasıl bir başarı ben anlamış değilim arabca metni müzikal bir şekilde okumak başarı mı ? oysa Allah indirdiği kelamı kullarının anlamasını murat etmiştir .
maşallah 2 yıl önce
o taraf tamamda bu dünya nolucak,herkes hafız oluyor,adım başı imamhatip.bitane bilim adamı çıkmaz bu miletten
Düzceli 2 yıl önce
Yarışmadan önce kur an Kursu Müdürü Rıdvan kur an kursundan attığı öğrencilerin vebalini nasıl verecek bu dünyanın ahireti de var öğrencileri ilk önce sevgi öğretilmeli
juliyet 2 yıl önce
Hafızlar ve hocalar sürekli ezber yapıyorlar.