banner851

banner955

SÖKÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Düzce Belediyesi Avni Akyol ve İnönü parklarında gerçekleştireceği millet bahçesi projesi kapsamında bölgede bulunan son binanın söküm çalışmalarına başladı. Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu çalışmaları bizzat yerinde takip etti.

Düzce 10.06.2020, 11:16
5221
SÖKÜM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
banner1032

Geçtiğimiz yıl Avni Akyol ve İnönü parklarında belediyeye ait olan binalarda yıkım çalışması gerçekleştiren Düzce Belediyesi, iki parkın da birleştirilerek Millet bahçesi olması için proje hazırlamasını yapmıştı. Fakat proje kapsamında Anıtpark ile Avni Akyol parkı arasında kalan bir bina projeye engel oluyordu. Yapılan görüşmelerin ardından o binada da söküm çalışmaları başlatıldı.

Dünyaca ünlü bir markanın lokantası olan binada ilk etapta sökümler yapılacak. Daha sonra da bina yıkılacak. Düzce Belediyesi’de TOKİ işbirliği ile Avni Akyol ve İnönü parklarını birleştirerek Millet Bahçesi yapacak. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu söküm çalışmalarını bizzat yerinde takip etti.

banner844
Yorumlar (10)
Veysel BAĞCI 2 yıl önce
Celal baskandan ricam, yuruyus yollari dahil, suyu asagilra geciren malzeler kullanmasi. Duzcemizin yueuyus ve kaldirim yollari malum, mermer.
E K 2 yıl önce
BU NASIL Bİ SAVURGANLIKTIR ALLAH AŞKINA NİYE KİMSE DUR DEMİYOR BU KENDİNİ BİLMEZ ADAMA YIKMAK NEDİR YA
Balkancı 2 yıl önce
O binayı parayla yaptıramaz belediye...gel görki yıkıyor....
düzceli 2 yıl önce
süper
Düzceli 2 yıl önce
Bakalım düzce olması gereken şeklini nezaman alacak! Her yeni başkan birşeyler yapıyor. 42 yıldır düzce deyim. Kaldırım taşları,havuzlar, fıskiyeler, işıklandırmalar. Bitmiyor arkadaş. (Agaç dikin agaç) yeşil düzce oldu beton düzce
Adil 2 yıl önce
Bu güne kadar hep sokülme işi birde sökülenlerin yerlerine telafisi yapılsa
hamza 2 yıl önce
Vallah ulkedeki en guzel b.k ti bahceli ailelerde oturuyordu yazik oldu buraya cok guzeldi
-- 2 yıl önce
Boşu boşuna yıkacaksınız güzelim binayı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu