banner851

banner614

SPORUN KALBİ DÜZCE’DE ATACAK

Düzce’yi bir spor şehri yapmak amacıyla başlatılan çalışmalara liderlik eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü kente kazandırılacak olan spor kompleksinin yapım çalışmaları devam ediyor. Spora ve sporcuya verdiği destekle bilinen Başkan özlü çalışmaları yakından takip ediyor.

banner619
Düzce 06.05.2021, 16:15 06.05.2021, 15:36
1783
SPORUN KALBİ DÜZCE’DE ATACAK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün liderliğinde kente kazandırılacak olan spor kampüsü projesi içinde bulunan yedek stat projesi hızla ilerliyor.

Hem amatör spor kulüplerine hizmet vermesi öngörülen hem de Düzcespor’un maçlarını oynayabileceği ikinci bir stat olarak kullanılabilecek olan yedek stadın çalışmalarını Başkan Özlü yakından takip ediyor.

Geçtiğimiz gün Şıralık bölgesindeki Spor Kampüsü alanını ziyaret eden Başkan Özlü, projede gelinen noktayı yerinde inceledi.

“DAHA BÜYÜK ADIMLAR ATACAĞIZ”

Başkan Özlü,  Şıralık bölgesinde 133 bin metrekare alana yapılacak olan, içerisinde stadyumun yanı sıra basketbol, voleybol ve tenis sahaları, kapalı yüzme havuzu, antrenman sahaları ve daha birçok tesisin olacağı spor kampüsünün Düzce’ye spor ölçeğinde büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Özlü, “Spor kampüsüne yönelik çalışmalarımız devam ediyor. ‘Düzce’yi spor şehri yapacağız’ diyerek çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Düzcespor için yapacağımız asıl stadın öncesinde, yedek stadyumu hayata geçirmek için çalışıyoruz. Kısa sürede tamamlayarak hem Düzcespor’a hem de amatör kulüplerimize hizmet verecek kapasitede yeni bir stadyumumuz olacak” diye konuştu.

Yorumlar (8)
E.E 5 ay önce
Ya arkadaş siz bu adama ne yedirip ne içiyorsunuz, bakanlık dönemi de dahil sanayiyi kaldıracaktı, şimdi iş spora geldi. Tutmayın küçük enişteyi :)
Aa 5 ay önce
Türkiye'de siyaset,
Seçilmeden önce vaat,
Seçildikten sonra vaat,
Dönem içinde vaat,
Dönem bitecek vaat.
Çok sıkışılırsa vaaz.
Hani icraat? Asar Deresi Porsuk Çayı gibi olacak denildi. 2014'teki vaatler nerede?
Ahmet telli 5 ay önce
Nusrettin mahallesi herzaman üvey evlat muamelesi görmüştür
luizao 5 ay önce
Yuzde doksan oy veten bir ile yakismazmiydi 30 bin kisilik spor kompleksi??Diger bircok ile devlet yapti Duzce nin neyi eksik cok deger verdi bu guzel halk size belki almasinida bilir bu insanlar saf degil goruyor herseyi
CAN 5 ay önce
DÜZCE SPORA ACILEN ÜSDÜ KAPANIR ACILIR 20 000 KISILIK SITAT YAPIN ÖYLE UYDURMA SITAT DEYIL 4 KARE SITAT ESKIKAFA ISLER BU YAPACAKSANIZ MODERN OLSUN AMA BOS YAZIYORUMKI DÜZCE YAPAR SIRADAN SITAT ESKI KAFA
vatandaş 5 ay önce
kalıcı konulardaki 11 & 13 bölge arasına ağaçlık alana yürüyüş yolu yapılsın
Yıldırım 5 ay önce
Düzcespor'u gelecek sezon 2 bin kişilik amatör statta oynatacak. 1. ligde oynayan Belediyespor erkek ve bayan takımlarını sattı. Nasıl sporu sevmek bu
TÜRKİYEDE EN VERİMLİ OVAL 5 ay önce
yorumcu