banner851

banner614

“TOPLANTILARI İLÇELERDE DE YAPACAĞIZ”

banner619

Valiler Kararnamesi İle Samsun Valisi olarak atanan Zülkif Dağlı döneminde pandemi nedeniyle ara verilen “Düzce Valiliği Halk Günü Toplantıları” uzun bir aranın ardından Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından tekrar başlatıldı. Halk günü toplantısına sorunlarını anlatmak isteyen çok sayıda vatandaş katıldı.

banner846
Düzce 09.07.2020, 13:58 10.07.2020, 12:47
1881
banner844

Eski Düzce Valisi Zülkif Dağlı döneminde Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen Halk Günü Toplantıları Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından yeniden başlatıldı. Düzce Valisi Cevdet Atay, toplantı öncesi, toplantıya katılan vatandaşlarla sohbet etti.

Toplantı başlamadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Vali Atay, tüm ilçe kaymakamlıklarına talimat verdiğini ve halk günü toplantılarının ilçelerde de yapılacağını ifade etti.

Vali Atay, “Vatandaşlarımızın taleplerini burada arkadaşlarımızla beraber dinleyeceğiz. Yapılması gereken durumları ben talimatlandıracağım. Hızlı bir şekilde yapılması gerekenler yapılacaktır. Hayırlı olmasını dileriz. Halk günlerini sadece burada yapmayacağız. Kaymakamlarımıza bu konuda talimat vereceğim ve ilçe ziyaretlerinde oradaki vatandaşlarımızın da taleplerini, dileklerini yerinde dinleyip gerekli çözümleri yerine getireceğiz inşallah” dedi.

Yorumlar (2)
İNSAN 12 ay önce
DERT DİNLEMEYE VALİ GİDER HALKIM NE DURUMDA ADALETSİZLİK VARMI AÇ OLAN VARMI ŞİMDİ DERDİ OLAN AYAKLARINA GİDİYOR ÇOK YAZIK MUHTAR NE İŞE YARAR ÖNCEDEN TESPİT ETSİN İLETSİN GİZLİDEN DERTELERE DERMAN OLUNSUN OLMASI GEREKEN DİNİMİZDE BUDUR MAKAMLAR GEÇİCİ SORUMLULUKLARI ÇOK AĞIRDIR
SİYASİLER ŞIMARDIII 12 ay önce
BİR ARA İLÇELERDE DE YAPILDI AMA SİYASİLERİMİZİN İŞİNE GELMEDİ VE SESSİZCE KALDIRILDI
25°
açık