banner851

banner614

VALİ ATAY DEVLET HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ…

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan hastane hakkında bilgi alan Vali Atay, aynı zamanda hastanede yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

banner846
Düzce 26.06.2020, 10:02 26.06.2020, 10:58
1555
VALİ ATAY DEVLET HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ…
banner844

Düzce Valisi Cevdet Atay’a hastane ziyareti sırasında Vali Yardımcısı Haluk Çakmak, İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz, Hastane Başhekimi Op.Dr. Volkan Temi ve diğer sağlık yöneticilerin eşlik etti.

Ziyaret esnasında, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin genel durumu ve pandemi sürecinde yürütülen sağlık hizmetleri hakkında, Vali Atay’a bilgi verdi.

Vali Atay daha sonra yataklı servislerde tedavi görev hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek durumları hakkında doktorlarından bilgi alarak, kendilerine acil şifalar diledi.

Akabinde Acil Serviste tedavi görev hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.  Personeller ile de bir süre sohbet eden Vali Atay özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Yorumlar (2)
Korkmaz Efe 1 yıl önce
Jet Yasin ve Ekibi gibi bürokratlara ihtiyaç var bu şehirde.Adam çalışıyor aga
Gökhan SERDAR 1 yıl önce
KABALAĞIN GÜLÜ BU YASİN YILMAZ NE ZAMAN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞUYOR.