banner851

banner614

VALİ ATAY’DAN MÜLKİ AMİRLERE VEDA ETKİNLİĞİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, 20 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile görev yerleri değişen kaymakamlar ile bir araya geldi. Vali Atay, görev yerleri değişen isimlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

banner619
Düzce 28.08.2021, 15:00 28.08.2021, 14:58
637

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 20 Ağustos’ta Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile ülke genelinde 624 mülki idare amirlerinin görev yerleri değiştirilmişti. Atama kararnamesi ile Düzce'den 3 kaymakam ve 2 kaymakam adayı başka yerlere atanırken, 3 ilçeye yeni kaymakam ve Düzce Valiliği'ne de vali yardımcısı ataması yapılmıştı.

Buna göre Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Hatay Reyhanlı Kaymakamlığına; Çilimli Kaymakamı Onur Şan, Elazığ Arıcak Kaymakamlığına; Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu, Sivas Valiliği Hukuk Müşavirliğine; Düzce Valiliği Kaymakam adayı Abdullah Kurt, Manisa Ahmetli Kaymakamlığına ve Düzce Valiliği Kaymakam Adayı Sinan Korkmaz, Gaziantep Nurdağı Kaymakamlığına atanmıştı.

VALİ, GÖREV YERİ DEĞİŞEN AMİRLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Atama kararlarının ardından Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca’da düzenlenen etkinlikte görev yerleri değişen kaymakamlar ile bir araya geldi. Vali Atay, görev yerleri değişen isimlere Düzce il ve ilçelerinde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Yorumlar (4)
sevda 4 hafta önce
örnek ve emsal bana bir mülki amir gösterebilirmisiniz memleket dahilinde ben hiç geremedim
ARİF 4 hafta önce
MESAİYE 10 DA GEL İŞLERİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜNE VER YAN GEL YAT
SELAMİ 4 hafta önce
gideceğiniz yerleri buradan oturduğunuz yerden yerden yönetebilirsiniz nasıl olsa hesap soran yok denetim yapan yok müeyyide yaptırım uygulayan yok
düzen 4 hafta önce
gelen ve giden kaymakamlar gittikleri yerleri konya ovası gibi dümdüz yaparlar