banner851

banner614

VATANDAŞ İSYAN ETTİ

Düzce Belediyesi ve Karayolları’nın Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolunda ortaklaşa yürüttüğü asfaltlama ve yol yapım çalışmaları nedeniyle Çoban Kavşağı, D-655 Karayolu ve Sancaklar Kavşağında oluşan trafik yoğunluğuna vatandaşlar tepki gösterdi.

banner619
Düzce 09.11.2020, 13:09 09.11.2020, 16:38
2711

Düzce Belediyesi ve Karayolları’nın Kalıcı Konutlar Bağlantı yolunda ortaklaşa gerçekleştirdikleri asfaltlama ve yol yapım çalışmaları, Düzce şehir içi trafiğini felç etti. Yol çalışmaları nedeniyle özellikle Çoban Kavşağı ve D-655 karayolunda kilometrelerce araç kuyrukları oluşurken, vatandaşlar duruma isyan etti.

Oluşan trafik yoğunluğu nedeniyle Çoban Kavşağı’ndan 1 kilometrelik Sancaklar Kavşağına 45 dakikada zor ilerlediklerini ifade eden vatandaşlar, yol çalışmalarının bir an önce bitirilmesini beklediklerini ifade ettiler.

Öte yandan Düzce Belediyesi geçtiğimiz hafta yol çalışmalarının 8 Kasım Pazar günü tamamlanacağını duyurmuştu. Buna karşılık uzayan yol yenileme çalışmaları yüzünden uzun süre trafikte bekleme çilesi yaşayan Düzceliler, zaman zaman bu strese bağlı olarak gergin anlar da yaşıyor. Bekleyen araçlara aldırış etmeden yan yollardan öne geçmeye çalışan uyanık sürücülere korna çalarak tepki gösteren diğer sürücüler kimi zaman tartışmaya da tutuşuyor. Düzce trafiğindeki bu stresli sürecin bir an önce son bulması için bağlantı yolundaki onarımın artık bitmesi isteniyor.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (14)
Servis şoförü 11 ay önce
Vatandaşı öptürmek için EDS kapan koydunuz numaratör yok yanıp sönmek yok sarı yanınca arkana güveniyorsan firene cebine güveniyorsan gaza bas sorsan hizmet yersen hizmet olsa böyle olmaz bi cevresine bakar insan herkes nasıl yapıyor
Servis şoförü 11 ay önce
Her ellerini attıkları işte vatandaşın canını sıkacak bişeyler yapmayı başarıyorlar sorsan hizmet derler D 100 karayolu sakarya tarafı yapıldı hemde sadece gece kimse madur olmadı siz önce trafigin akan yerlerini tıkayıp sonra yapılan yeri kapatın vatandaş nerden nasıl gider önemli değil
X Vatandaş 11 ay önce
Akşam terminale gidecektim. Bağlantı yolundan kapalı. Çobandan gidiş kapalı. Taaa merkezden şaguç ordan Küçüksu dan gittim. Ya arkadaş bunu düzenleyen mübarek adam 2 yolu birden neden kapatırsın hiç mi kafan basmaz. Düzceli değilsin belli anladık da yanında Düzceli de mi yok. Bunların yanı sıra diğer yan yollarda kapalı. Plan yapılmadan mı yapılıyor bu işler.
Mustak 11 ay önce
Pazar gunu coban kilitli durmus trafigi aradim ordaki memur 153 belediyeyi ara dedi belediyeyi aradim trafigi ara dedi yani sorunu cozen yok o ona o onayaziklar olsun
aitor 11 ay önce
Yolun bir tarafını kapatıp diğer tarafta geliş-gidiş yapacakları yerde vatandaşa eziyet olsun diye iki yönü de kapattılar. İşkence ancak böyle yapılır; kimin fikri ve uygulaması ise saygılar.
KAMIL 11 ay önce
Su problem yol problem sanki insan eskiyi arar oldu.
her zamanki yorumcunuz 11 ay önce
Koskoca öncü haberin bi tane drone kamerası yok. Aynı sallantıyı 4 kere döndürmüş haber yapıcam diye.
DEVLET 11 ay önce
O KİLİTLENEN KAVŞAKLARA BİRER TANE DE POLİS GÖREVLENDİRİP AKIŞI SAĞLASALAR VTANDAŞ İSYAN ETMESE AMA KİMİN UMURUNDAKİ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın