banner851

banner955

VATANDAŞLAR KARŞI ÇIKTI, ZABITA CEZA KESTİ

Düzce’de sokak sanatı icra ederek insanları eğlendiren 3 kişiye, ‘Halkı rahatsız etmek ve izinsiz para toplamak’ gibi suçlardan zabıta memuru tarafından ceza yazıldı. Duruma vatandaşlar tepki gösterirken, zabıta memuru ve sokak sanatçıları arasında yaşanan tartışma, kameralara yansıdı.

Düzce 24.04.2022, 12:30 25.04.2022, 12:07
3654

Düzce’ye, Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçelerinden gelen, halk arasında “Köçek” olarak bilinen sokak sanatçıları, kalabalık cadde ve sokaklara renk katıyor. Sergiledikleri dans performansı ile insanların beğenisini toplayan sokak sanatçıları, Düzce’de zabıta engeline takıldı.

Dün İstanbul Caddesi Üzerinde dans gösterisi yaparak insanları eğlendiren 3 kişilik sokak sanatçısı, izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Oldukça kalabalık bir grubun izlediği sokak sanatçılarını fark eden Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görevli bir zabıta memuru, önce kalabalığın dağılasını istedi.

Ardından, ‘halkı rahatsız etmek ve izinsiz para toplamak’ suçlarından sokak sanatçılarına idari para cezası kesmek isteyen zabıta memuru, vatandaşlarında tepkisi ile karşılaştı.

Kendisini görüntüleyenler hakkında dava açacağını söyleyen zabıta memuru, 3 kişilik ekipten oluşan sokak sanatçılarına cezai işlem uyguladı.

Öncü Haber Merkezi

banner844
Yorumlar (18)
dzcli 8 ay önce
1.5 2 ay önce ziraat bankasının karşısında müzik yapan kişiye burda müzik yapmak yasak dediler ben belediyeden izin aldım dedi tırıs tırıs gitti zabıta
DÜZCELİ 8 ay önce
yazık düzcem yazık
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Bunların köçeklikle ilgisi alakası bile yok. Üç tane soytarı milleti sömürüyor.
İHTİMAS 8 ay önce
ZABITAAAA KALICI KONUTLARDA HURDA TOPLAYAN ÇEŞİTLİ ÇIĞIRTKANLARA GÜCÜNÜZ YETMİYOR MU
ZABITAYI TEBRİK EDELİM HE 8 ay önce
Düzce Belediyesi Zabıtası zincir marketleri lokantaları yerelmarketleri ve diğer iş yerlerini denetlemek yerine olimpiyat kavşağındaki as taksi kavşağındaki çoban kavşağındaki dilencileri tolasınlar dilencilerin çoğu çocuk ve mendil satan çocukları toplasınlar garibana yatiyor gücünüz
Fatma 8 ay önce
İnsanlar çalmadan cirpmadan kendi çapında para kazanmaya çalışıyor zabıta memuru da ünlü olmanın peşinde orda öğle oynamakta her kesin harcı değil sonuç olarak onlarda genç insanlar biraz empati lütfen
Düzce 8 ay önce
Dileniyor bunlar amacı bunların eğlendirmek değil
CAN 8 ay önce
DOGRU UYGULAMA BUNE REZILIK YA SOKAK KEPAZELIGI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız