banner851

banner614

“VATANDAŞLARIMIZIN YARALARINI HIZLI BİR ŞEKİLDE SARIYORUZ”

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, gece gündüz su taşkınından etkilenen vatandaşları evlerinde ziyaret ederek incelemelerde bulunuyor. Vali Atay, “Bütün ekiplerimiz su taşkınının etkilerini azaltmak için var gücüyle çalışıyor” dedi.

banner846
Düzce 09.07.2021, 10:30 10.07.2021, 18:08
515
banner844

Cumayeri, Çilimli, Gümüşova ve Akçakoca ilçelerinde yaşanan su taşkınının yaraları sarılmaya devam ediyor.

Bir yandan sular çekilirken, bir yandan da hasar tespit çalışmaları yapılıyor.

Su taşkını yaşanan bölgelerde geç saatlerde ziyaretler gerçekleştiren Vali Cevdet Atay, vatandaşların her türlü ihtiyacının karşılanması için yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Beraberindeki ekipte vatandaşların şikâyet ve taleplerini not alıyor.

“Vatandaşlarımızın yaralarını hızlı bir şekilde sarıyoruz” diyen Vali Atay “Devlet olarak vatandaşımızın yanında olduğumuzu hissettirmek adına, onların kötü günlerinde, yarına güvenle bakmaları için ev ev dolaşıyoruz.

Vatandaşlarımızın taleplerini, ilgili kurumlara bildiriyoruz. Kurumlarımız, talepleri yerine getirecek.

Biz de takipçisi olacağız. Bizim tek derdimiz vatandaşlarımızın güvende, huzurlu olması, hiç kimsenin burnunun bile kanamaması” dedi.

Ayrıca Vali Cevdet Atay başkanlığında, AFAD Müdahale Daire Başkanı Yusuf Aysu ve kurum amirlerinin katılımıyla, Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde oluşturulan Kriz Merkezinde su taşkınından etkilenen bölgeler hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

(İHA)

Yorumlar (1)
konuralp gulten 3 hafta önce
yalandan kım ölmüş