banner614

YARDIMLAR RAMAZAN AYINDA DA DEVAM EDECEK

banner619

Türk Kızılayı Düzce Şubesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Koronavirüs salgını sonrası oluşan ekonomik sıkıntılara karşı ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapan Kızılay Düzce Şubesi, İstanbul Caddesi girişinde bulunan kontrol noktasında ise maske dağıtımlarını sürdürüyor.

banner846
Düzce 21.04.2020, 14:49
6453
YARDIMLAR RAMAZAN AYINDA DA DEVAM EDECEK
banner844

Koronavirüs salgını sonrası oluşan ekonomik sıkıntılara karşı, Türk Kızılayı Düzce Şubesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  Ramazan ayında koronavirüs tedbirleri nedeniyle ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak olan gıda malzemeleri büyük oranda hazırlandı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlara gönderilecek olan gıda kolilerinin içerisine, Ülker firmasının Türk Kızılayı için bağışlamış olduğu malzemeler çocuklar için eklendi.

Vefa Sosyal Destek Grubunda yer alan Kızılay Şubesi  ve Genç Gönüllüler ekipleri evlerinden çıkmaları sınırlandırılan ve ihtiyaç sahibi ailelere desteklerine  devam ederken, İstanbul Caddesi girişinde bulunan kontrol noktasında ise maske dağıtımları sürüyor.

Öte yandan Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan Türk Kızılayı Düzce Şubesi’ni ziyaret ederek şube başkanı Av. Halil Aydın’dan ramazan ayında yapılacak yardımlar hakkında bilgiler aldı.

Son olarak Başkan Aydın, Ceylan’ ın maske taleplerini de yerine getirerek maskeleri kendisine teslim etti.

Yorumlar (2)
TÜRKAY 1 yıl önce
Başta sağlık calisanlarimiz olmak üzere pandemi ile uğraşan polis,jandarma,kızılay ve kamu ve özel stk çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Fakat halkımız çok relax sanırım vak sayısının 150 olması 3 kişinin vefat etmesi ni çok önemsemiyor halkımız
Mustafa 81 1 yıl önce
Anca düzce kızılayı sokakta kan toplar sokakta maske dağıtır kuruma kayıtlı olan engellileri unuttunuz nereye gidiyor yardımlar
17°
kapalı