banner851

banner614

YENİ SİSTEM HAZIRLIKLARI TAM GAZ

banner619

Düzce’de yeni ulaşım sistemine geçilmesine sayılı günler kala şoförlerin eğitimleri de hız kesmeden devam ediyor. Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Düzce Ulaşım A.Ş. şirketi eliyle yürütülecek şehir içi toplu ulaşım sisteminde son hazırlıklar tamamlanıyor.

banner846
Düzce 15.08.2020, 09:30
844
YENİ SİSTEM HAZIRLIKLARI TAM GAZ
banner844

İlk etapta 100 adet otobüsün 21 Ağustos’ta hizmete başlaması için hazırlıklar devam ederken şirket bünyesinde görev yapacak şoförlerin eğitim çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor.

Mesleki Gelişim Eğitim Programı kapsamında Düzce Belediye Kültür Merkezin de ilki 11 Ağustos Salı günü itibariyle başlayan eğitimlerin ikinci bölümünde BURULAŞ (Bursa Ulaşım AŞ.) Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar tarafından şoförlere; kurum kültürü, empati, yolcuya yaklaşım, iletişim, psikoteknik yeterlilik ve ilk yardım konularında bilgilendirme de bulunuldu.

İlerleyen günlerde araç içi kart okutma sistemleri (validatör) ve güzergah eğitimlerinin de ekleneceği programlar sayesinde şoförler ve araçların Düzce’nin vizyonuna yakışır, donanımlı ve birinci sınıf hizmet vermesi sağlanacak ve yolcu taşıma sisteminde en önemli faktör olan şoförler, kılık kıyafetten, mesleki gelişim eğitimlerine kadar her konuda yeterli seviyeye getirilecek.

Yorumlar (5)
Bahçeşehir81 12 ay önce
Bursadan gelen Düzcede ahkam kesecek burası büyük şehir değil çoğu mahalleye girilmeyecek bile örnek vereyim güzelbahçe mahallesinin yarısına hat verilmedi 3bin kişi yok sayıldı muhtarlara sorulma bile sorulmadı o insanlar mahalle halkına ne anlatacak nasıl izah edecek umurlarında değil. Biz yaptık oldu mantığı ile devam edildiği sürece sınıfta kalmaya mahkum bir belediye. Ulaşımda problemi olmayan bir şehirde dışarda getirilen adamlarla problem yaratıldı yazıklar olsun size
Düzceli 12 ay önce
Eğitimi on dakika seyrettim şahısların çoğu eskilerden bıda ne demek AYNI OLUR.65 yaş ve seebes kartlı görünce çılgınlaşan şöförler eğitimdeler huylu huyundan vazgeçmez.
Nezih 12 ay önce
Öncelikle araçların güzergahını belirtir tabela sistemini her durağa herkesin anlayacağı şekilde asılmalı araçların tabela veya numaraları yolcunun göreceği şekilde olmalı olmalı. Şoförler araç içinde saatlerce bulundukları ve gerekdiğinte temiz yaptıkları için kılık kıyafette uluslar arası görüşme yapacak birisi gibi beyaz gömlek kıravat gibi saçma sapan cunta ve darbeci zihniyetin koyduğu herkesi tek düzene sokmak kominizim anlayışı ile olmamalı kelık kıyafet zorunluluğu kişi hak ve özgürlüklerini kısıtlamaktır isteyen dilerdiği gibi giyine bilmeli bunu zorunlu tutmak Türk gelenek ve göreklerine aykırıdır kısa kollu tişör kot pantolon giyen birisine araç sürdürmemek onun aldığı sürücü belgesi src ve psikoteknik belgesini yok saymak dır ve bu işlem doğru değildir
Ramço 12 ay önce
Arabalar değişse ne olcak şöförler aynı olduktan sonra gene binmem gene binmem
Ulaştırma ve belediye 12 ay önce
Kimlere emanet halk bir araştırın öfkeli suç dosyadı kabarık adli sicili olanları