banner851

banner614

YENİDEN İMZA ATTILAR

banner619

Düzce Üniversitesi ile Düzce TSO arasında yeniden Lisansüstü Eğitim Protokolü imzalandı.

banner846
Düzce 12.09.2019, 09:54
451
YENİDEN İMZA ATTILAR
banner844

 Düzce ili ve bölgenin kalkınması için başarılı işlere imza atan Düzce Üniversitesi işbirliklerine devam ediyor. Bu kapsamda üniversite ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası arasında yeniden lisansüstü eğitim protokolü imzalandı.

Düzce TSO binasında gerçekleştirilen imza töreninde, iş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce TSO adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin imzaladı.Protokol neleri kapsıyor?

Protokol, Düzce TSO’ya kayıtlı üye işletmelerin sahip ve ortakları, Düzce TSO’da çalışan personellerin birinci derece yakınları ile Düzce Üniversitesi Enstitüleri tarafından verilecek lisansüstü eğitimin yürütülmesine ilişkin esasları kapıyor. Eğitimin kapsamı, Enstitüler tarafından her akademik yılbaşında belirlenecek programlar doğrultusunda yürütülecek protokol ile Düzce TSO bünyesindeki çalışanlar, Düzce Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Güzel Sanatlar Enstitülerinde lisansüstü eğitim hakkına sahip oldu.Öte yandan Düzce Üniversitesi ile Düzce TSO arasında ilk lisansüstü eğitim protokolü 2018-2019 Akademik Yılı’nda imzalanmıştı. 2019-2020 Akademik Yılı için tekrar imza altına alının protokol ile eğitim alanında iş birliğinin sürdürülebilir kılınması amaçlandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
Reis 2 yıl önce
Ne tso nun sitesinde ne de üniversitenin sitesinde herhangi bir bilgilendirme ya da kılavuz yok. Bu protokolün içeriği ne, neye göre başvuracağız??