banner851

banner955

“YOKSA SİZ GÖRMEDİNİZ Mİ?”

Düzce'de mart ayında etkili olan kar yağışıyla birlikte Sinekli Yaylasında kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, tüm doğaseverleri Sinekli Yaylasına davet etti.

Düzce 06.03.2022, 11:30 06.03.2022, 12:34
2445
banner1032

Düzce'nin yüksek kesimlerinde bulunan Sinekli Yaylasında kar kalınlığı 30 santimetreye ulaşınca doğa ve fotoğraf tutkunları bölgeye akın etmeye başladı.

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, doğaseverleri Sinekli Yaylasına davet etti. Keşir, "Doğanın huzur veren sessizliği, kar örtüsünün ayak basılmamış hali, fotoğrafçılığınızı konuşturacağınız manzarası, kamp yapma şansı. Keyifli bir hafta sonu için daha ne olsun. Tüm bunlar için Sinekli Yaylası. Yoksa siz görmediniz mi?" ifadelerini kullandı. (İHA)

banner844
Yorumlar (13)
Samet 8 ay önce
Millet arabasına mazot benzin alamıyor. Yaylaya çıkacak para mı bıraktınız insanların cebinde?
HASAN 8 ay önce
İKTİDARDASINIZ BİZDE OY VERDİK BENZİN VE MAZOT FİYATINI DÜŞÜRÜN GİDELİM GİDEMİYORUZZZZ :)
Salihan 8 ay önce
Ayşe Hanım siz düzce milletvekili olduğunuza emin misiniz ?
bahsettiğiniz yaylanın yolu yok. düzcede şelalelerin yaylaların yolu yok. kaldı ki o yolda gidecek arabaya yakıt koycak para da yok kimsede. ama siz farklı gezegendeki bir türkiyede yaşadığınız için size herşey kolay.
Esnaf 8 ay önce
Artık bizler Abant a araçlarımızla gidemiyoruz. Git gel Düzce Abant 300,00 TL benzin gerisi yok. Eskiden bu paralarla Türkiye turuna giderdik yerli tur şirketleri ile. Siz nerede yaşıyorsunuz bilmem ama biz DÜZCE de yaşıyoruz.
HAMİDİYELİ 8 ay önce
gözlerimim içine bakın ayşe hanım ne görüyorsunuz bilemediniz (öfke)
DüzceLi 8 ay önce
hangi yoldan gitmemizi önerirsiniz sayın keşir ? bolu abanta kadar asfalt yoldan gidip mi çıkalım yoksa KENDİ SINIRLARIMIZ İÇERİSİNDE BEYKÖYÜN ÜSTÜNDEN KÖSTEBEK ÇUKURLARI OLUŞMUŞ ÇAMURDAN YER YER HEYELANDAN GEÇİLMEYEN TOPRAK YOLDAN MI ÇIKALIM . HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ ?????
Mavi Dünya 8 ay önce
Ayşe kesir isim gücüm Şekil Önümden Çekilden başka birşey bilmiyor sadece yem3k içmek açılış gezi gezsin tozsun danışmanına otoğraf çdktirsin sosysl medyada paylaştırmaktan vaska be yapıyor her seferrinde şu kadar dr getirdim bukadar dr getirdim peki getirdiği dr'lar ne kadar duruyor düzcede siyasi ve idari başlı ile dr'lar Düzce'den kaçıyor benim için benim için hiç birşey değil Vekil hiç değil sadece maaşlı misafirden başka birşey değil
Düzceli 8 ay önce
Mazot 20 lira olmuş sayın vekil. Vatandaş perişan. Biz siz gibi beleş mazotla gezmiyoruz malesef....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı