DÜZCE’DE ÇARŞI-PAZARDA HAREKETLİLİK BAŞLADI
Düzce’de yeniyıla sayılı günler kala çarşı-pazarda hareketlilik artarken, halkın sağlığını hiçe sayanlar yine sahneye çıktı. Yılbaşında artan alışverişlerle birlikte merdiven altı ürünlerin piyasaya daha çok sürüldüğüne dikkat çekildi. Kalitesiz ürünlerin janjanlı ancak ucuz fiyatlı paketlerle satışa sunulduğunu vurgulayan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, halkın gözünün boyanmaya çalışıldığı uyarısı yaptı.
Yorumlar