Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ’nün projelerinden biri olan Gez-Gör Düzce tanıtım otobüsü amacına uygun şekilde kullanılmaya devam ediyor.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 10.17.55

Açılışını, Başkan Özlü ‘nün gazetecilerle yaptığı Gez-Gör Düzce otobüsü, Düzce Sivil Toplum Kuruluşları Federasyon Başkanı Faruk Çakmak’ın organize ettiği Etkinlikle, Düzce’deki STK’lar ve şehir dışında Düzce’yi temsil eden STK başkanlarına Düzce’nin tarihi ve turistik bölgelerini gezme fırsatını sundu.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 10.17.56 (1)

Düzenlenen geziye, Düzce Erzurumlular Dernek Başkanı Osman Kucur, Kocaeli Düzceliler Dernek Başkanı Durmuş Yağcı, Düzce Romanlar Dernek Başkanı Sibel Gün Çabuk, Düzce Anneleri Dernek Başkanı Derya Işıldak katılım sağladı.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 10.18.00 (2)

Düzce Belediyesi Turizm Koordinatörü Ayfer Yüksel rehberliğinde gerçekleştirilen geziye ayrıca, Ereğli Düzceliler Derneği Başkan v. Maksut Ay, İstanbul Anadolu Yakası Düzceliler Dernek Başkanı Muhsin Küçükdişli, Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zeliha Altıntaş, Düzce Federasyonu yönetim Kurulu üyeleri ve delegeler Yılmaz uğurlu, Aydın Taşcan, Feyzullah Gül de katıldı.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 10.17.59

Düzce Belediyesi önünde başlayan Gez-Gör Düzce Kültür ve Doğa Gezisi Konuralp Antik Tiyatro ve Düzce’nin Tarih ve Kültür varlıkları, Efteni Gölü ve Kuş Cenneti, Aydınpınar Milli Parklar ve Şelalesi gezisiyle devam etti.

“ÜLKENİN HASSASİYETLERİNİ SÖMÜREREK EKMEK KAZANMAYA SON VERİN!” “ÜLKENİN HASSASİYETLERİNİ SÖMÜREREK EKMEK KAZANMAYA SON VERİN!”

Gezinin ardından heyet, Yığılca Sarıkaya Mağarası ve Yığılca Balkız Festivaline katılım sağladı.

Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğünden Ayfer Yüksel’in Rehberliğinde çok verimli bir gezi olduğunu ifade eden Düzce Sivil Toplum Kuruluşları Federasyon Başkanı Faruk Çakmak, “Geziye Katılan STK Başkanlarımızın memnuniyeti ile 21.30’da Geziyi tamamladık. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ‘ye teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 10.17.57 (1)

Haber – Ahmet Çelik