Başkanlığını Nagehan Yavuz’un yaptığı Bağımlıkla Mücadele ve Yardımlaşma Derneği, uyuşturucu madde kullanımı ile ilgili mücadele çalışmalarını sürdürüyor. BAMYAD tarafından bugün Düzce’deki STK’lara yönelik düzenlenen toplantıya, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, CHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan, MHP Temsilcileri, İYİ Parti Temsilcileri, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç ve STK temsilcileri katıldı.

IMG_5312

Programın açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Nagehan Yavuz Düzce’de bağımlılıkla mücadele çalışmalarını, diğer STK’larla birlikte yürütmek istediklerini söyledi.  Programa katılanlara teşekkür eden Yavuz, “Bağımlılıkla Mücadele Yardımlaşma Arama Kurtarma Derneği adına bütün başkanlarımıza, bütün gönlülerimize, bütün STK temsilcilerine, sizleri aramızda gördüğümüzden dolayı inanın çok mutlu olduk. Bu pazar gününü ailenizden vakit ayırarak bizlere ayırdığını için çok teşekkür ediyorum. Bağımlılıkla Mücadele Yardımlaşma Arama Kurtarma Derneği 3 birim ve 4 başkan yardımcısıyla bu göreve başladılar. Her birimiz gönüllüyüz” diye konuştu.

IMG_5320

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ise, ilçede gençleri uyuşturucu, alkol ve sigara gibi bağımlılıklardan uzak tutmak için çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Gençlerimizi tüm bağımlılıklardan uzak tutmak için spor tesisleri yaptık. Gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlıyoruz” dedi.

IMG_5322

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ise ilçede madde bağımlılığı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek, bu kararlı mücadelelerinden polis ve jandarma ekiplerine teşekkür etti.

TRAFİK 9 KASIM’A KADAR BÖYLE… TRAFİK 9 KASIM’A KADAR BÖYLE…

IMG_5323

Program ödül töreninin ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI