Düzce’de her alanda şehrin gelişmesi ve kalkınması için yürütülen çalışmalara destek vermesi ve halkla iç içe olması ile takdir toplayan Düzce Valisi Selçuk Aslan, Öncü Medya Grubu’nun misafiri oldu. Sohbet havasında geçen ziyarette Düzce’yi el birliği ile ileriye taşımanın öneminden bahseden Vali Aslan, “Hizmet edeceğimiz yerleri bizzat yerinde görmezsek, oturduğumuz yerden yöneterek bize anlatılanlarla yetinirsek, halkla bir arada olmazsak amaca ulaşamayız. Her çalışmamızda vatandaşımızla, şehrin paydaşları ile beraberiz.” dedi.

DÜZCE'NİN UZLAŞMAYA, KAYNAŞMAYA İHTİYACI VAR DÜZCE'NİN UZLAŞMAYA, KAYNAŞMAYA İHTİYACI VAR

Whatsapp Image 2024 04 19 At 16.11.32 (1)

Basın kuruluşlarına yönelik nezaket ziyaretlerine başlayan Düzce Valisi Selçuk Aslan, Öncü Medya Grubu’nun konuğu oldu.  13Cc2963 6914 4137 8Fb6 796Ac14D9284

Düzce ve bölgenin güçlü sesi Öncü Medya Grubu’nu ziyaretinde Vali Aslan’a yakın zamanda Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine atanan Gülsüm Aygün de eşlik etti.

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV Haber Müdürü Canan Üstüner ile kurum çalışanları tarafından karşılanan Vali Aslan, o esnada Öncü TV’yi ziyaret eden Türkseven ailesinin değerli büyüğü, Hacı Hidayet Turizm’in kurucusu ve hayırseverliği ile Düzceliler’in gönlünde taht kuran Hacı Hidayet Türkseven’in hal hatırını sorarak, hayır duasını aldı.

5F040Da4 C005 4Ebe Aebc 1E402Fccc857

Ardından Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Öncü TV Haber Müdürü Canan Üstüner ile sohbet eden Vali Selçuk Aslan, Düzce’de birlik ve beraberlik içerisinde devam eden hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Asfasfdf S34345345353535434

“Her çalışmamızda vatandaşımızla, şehrin paydaşları ile beraberiz”

Her zaman halkın içerisinde olmasının Düzceliler tarafından memnuniyetle karşılandığının aktarılması üzerine Vali Aslan, “Düzce’ye hizmet önceliğimiz, halkımıza hizmet önceliğimiz. Bu bilinçle tüm paydaşlarımızla beraber şehrimizi ileriye taşımak adına çalışıyoruz. Hizmet edeceğimiz yerleri bizzat yerinde görmezsek, oturduğumuz yerden yöneterek bize anlatılanlarla yetinirsek, halkla bir arada olmazsak amaca ulaşamayız. Vatandaşımızın gönlüne girebilmek önemlidir. Her çalışmamızda vatandaşımızla, şehrin paydaşları ile beraberiz. İnşallah her alanda çıtayı daha yükseklere taşımak arzusundayız.” dedi.

Ziyaretinde Vali Aslan, Öncü TV stüdyoları ve 100.2 Radyo Öncü yayın odasını gezerek, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’dan yayın süreci hakkında bilgi aldı.