G İ R İ Ş İ M C İ L E R

Düzce TSO’nun aktif kurullarından olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu yönetimi, basın emekçilerinin günün unutmadı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ziyaretle kutlamak isteyen Genç Girişimciler Kurulu ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Öncü Medya Grubu’nun misafiri oldu.  

“GAVURA KIZIP DA ORUÇ BOZMANIN ANLAMI YOK” “GAVURA KIZIP DA ORUÇ BOZMANIN ANLAMI YOK”

12-17

Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları Serap Turan ve Alev Ünal ile Düzce TSO Meslek Komiteleri KGK-GGK Organizasyon Müdürü Hatice Çakır’ın da hazır bulunduğu ziyarette TSO heyetini, aynı zamanda Genç Girişimciler Kurulu yönetiminde olan Öncü Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven Karameşe ağırladı.

“Bilgi edinme hakkının en önemli teminatı: Basın”

Öncü Medya çalışanlarının gününü Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven Karameşe nezdinde kutlayan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu yönetimi, bilgi edinme hakkının en önemli teminatının basın olduğunu vurguladı.

Sohbet havasında geçen ziyarette, 1 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilen İcra Kurulu Toplantısı’nda TOBB Düzce KGK’nın yeni Başkanı seçilen Gökçe Ülkü Altay, Düzce’de yaşayan kadınların ekonomiye daha fazla dahil olması konusunda yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

22-13

TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu da kurul olarak Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması noktasında üstlendikleri misyonun farkında olduklarını belirterek, özellikle Düzce’de genç girişimci sayısının artması için hep birlikte çalıştıklarını vurguladı.

Ziyaret Öncü Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven Karameşe’ye çiçek takdimi ve günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.