İkinci yarıyı başlatan düdüğün çalmasıyla birlikte ev sahibi ekip taraftar desteğinide arkasına alarak baskıyı arttırdı. Maçın 2. Yarısına hızlı başlayan ev sahibi Somaspor 49. Dakikada Ahmet Demirli'nin kaydettiği golle 1-1 eşitliği sağladı.Karşılıklı pozisyonlarlarla ilerleyen maç ta skor değişmedi.
Düzce cam Düzcespor Somasporla deplasmanda 1-1berabere kalarak hanesine 1 puan yazdırdı ve puanını 14’e yükselterek, TFF 2. Liginde 13. Sıradaki yerini korudu.
Temsilcimiz Düzce cam Düzcespor Önümüzdeki hafta sonu Düzce'de Menemenspor ile karşılaşacak
Editör: Zeki Aşıkoğlu