İlk olarak Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy ile bir araya gelen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Gümrük Müdürlüğü’nün Sakarya’daki idari yapısı, çalışmaları, geçici depolama ve antrepo hizmetlerinin idare şekilleriyle ilgili Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy’dan bilgiler aldı.

Vbnmghjkyui KopyaZiyaretin ardından Gümrük Müdürlüğü’ne çok yakın bir lokasyonda yer alan Barsan Global Lojistik’in işletmeciliğini yaptığı Antrepo’yu ziyaret eden Erdoğan Bıyık, burada da depolama hizmetleriyle ilgili firma yetkililerinden bilgiler aldı.

“SAÇINI, BAŞINI BOYATAN KART ZAMPARALARI TOPLUM DA ÇOK İYİBİLİR” “SAÇINI, BAŞINI BOYATAN KART ZAMPARALARI TOPLUM DA ÇOK İYİBİLİR”

Z X C V B N M Ö Ç

Bolu OSB İçerisinde yer alan Bolu Gümrük Müdürlüğü ve Geçici Gümrük Depolama Tesisini Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar ve Bolu TSO Meclis Başkan Yardımcısı Oktay Türk ile birlikte ziyaret eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Bolu Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen ve işletmeci firmadan Geçici Gümrük Depolama Tesisinin çalışma esasları ile diğer teknik konularda bilgiler aldı.

Sdfghjklş KopyaZiyaretler hakkında konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce’deki sanayicilerimizin bizden yoğunlukla talep etmiş oldukları Gümrük Müdürlüğü için çalışmalarımız devam ediyor. En ideal seçeneği Düzce’ye kazandırmak için bölge illerimizdeki örnekleri yerinde incelemek, her seçeneğin avantajlı ve dezavantajlı yönlerini tespit edip Düzce’ye en doğru yapıyı kazandırmak istiyoruz. Sakarya ve Bolu’da yapmış olduğumuz incelemelerde birçok notlar aldık. Bunlar üzerinde gerekli çalışmaları yapıp paydaşlarımızla en doğru sonuca varacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.